BBot - The best bot of the world

Full Version: Nie wykrywa postaci przy wlaczaniu
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam,
Mój bot po włączeniu nie wykrywa postaci, kiedy jest ona zalogowana w tibii. Wiecie może co zrobić, żeby wszystko było ok. Ściągałem już bota od nowa i nadal nic. Dodam tylko, że dzieje się tak od czasu zaktualizowania nowej tibii. Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek sugestie.
musisz poczekac na nowego bbota kazdy tak ma , zawsze po update tak jest.
No tak. Mogłem sprawdzić zanim posta napisze. Wybaczcie panowie Smile
myślenie nie boli ;/
Bot już działa ?
no pewnie. nawet ziemniaki obiera.


nie. mega pisal, ze update potrwa dluzej niz zwykle
Kiedy można się spodziewać działania bota ??
nikt nie wie kiedy update będzie.. bmega napisał, że potrwa dłużej niż zwykle.. tak trudno poczekać ?
Chciałem tylko wiedzieć ile mniej więcej za zwyczaj taki trwa, mam bota od wczoraj.
(04-04-2013, 06:36 PM)szeldo123 Wrote: [ -> ]no pewnie. nawet ziemniaki obiera.


nie. mega pisal, ze update potrwa dluzej niz zwykle


Jestes mistrzem z tym tekstem Wink)) Konkretny ;p hahahah Normalnie musze ci dac reputa no musze;p
jacy ludzie sa kurwa pusci, nice
(04-05-2013, 01:10 AM)MegaNo0body Wrote: [ -> ]Well, I was thinking that this update would take 3 - 5 days and fortunately I was wrong, tomorrow I should be releasing the bot version with 9.84 support, and for preview on sunday.

co oznacza, że pomylił się, ponieważ myślał, że update potrwa 3 - 5 dni. jutro bądź dzisiaj(nie wiem dokładnie, posta napisał o 1 rano + czas forum źle ustawiony więc pewnie kilka godzin różnicy) doda bota dla wersji 9.84. a dla preview worlds czyli aurora i aurera doda w sobote.
(04-04-2013, 04:43 PM)adrspo95 Wrote: [ -> ]Witam,
Mój bot po włączeniu nie wykrywa postaci, kiedy jest ona zalogowana w tibii. Wiecie może co zrobić, żeby wszystko było ok. Ściągałem już bota od nowa i nadal nic. Dodam tylko, że dzieje się tak od czasu zaktualizowania nowej tibii. Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek sugestie.

Z tego co mi wiadomo to nie ma jeszcze bbot'a na najnowszą tibię.... Wniosek? Po update Tibii, bot pod starszą wersję nie ma prawa działać.

Pozdro