BBot - The best bot of the world

Full Version: Siemka :)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Jakimi charami bocicie :> ?
Lewymi czy prawdziwymi ? Tongue
Nie boicie się o bana ? ;P

Pytam się tak żeby sprawdzić jaka jest większość ludzi która boci charami normalnymi a nie lewymi Tongue
kazdy boci tym co ma, wiekszosc tutaj ma 50 lvlki, a najglosniej szczekaja...
ja mam 75 ek ^^ szczerze powiem że boje się o niego jak bym dostał bana, ale trudno się mówi hehe Smile
Dodam do tego że jak boce to siedze przy pc Smile i zozmawiam z ludzmi Big Grin
Więc raczej jest nikła szansa na bana :>
niektorym pokasowali 200+ lvl i co oni maja powiedziec. zawsze jest szansa na bana, boty sa wykrywalne
Wiem że boty są wykrywalne :d to zależy od szcześcia
ja od dlugiego czasu boce mam wiele charow main 123 narazie
101Elite Knight, 118Knight, 184Master Sorcerer, 65Royal Paladin

Aktualnie botuje tylko knightami bo ten bot nie nadaje sie pod maga.
7 charow 100 +kina(od 0 na bbot) x1 170 ek x1 150 ek. 3x 50+lvl kina(od 0 na bbot) :p
43 najt 41 najt 27 drut 22 rooker :-[ (4 rozne konta)
full bot ale nie zostawiam na nocki czy cos. chce sie dorobic na pierwszego pacca ale narazie cienko idzie noob jestem.
ps nie mam main chara xd
Gram od 0 uzywam bota 17-18 dzien po 13 dniach uzbieralem na paczka 3 cashmajkery + main konto gdzie jest teraz pacc narazie 8 lvl skiluja ;]
Ja kinem boce sobie na corymach 70 lvl aktualnie i na roku niestety 47 bo 70 lvl usuneli Sad .
UP: Na czym w dwa tyg zarobiłeś na pacc? Lvl i ile czasu średnio bociłeś i iloma charami, przyda mi się Wink
Jaki masz profit na corymach ?
salamandry bocilem cala stamina i wylaczalem 2 chary na raz na tym samym respie i potem 1 i tak na zmiane i po 13 dniach pacc spr sobie moj temat w screenshotach