BBot - The best bot of the world

Full Version: bot brak odpowiedzi
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Siema Botowicze Big Grin
mam problem z botem wlanczam bota odpala sie jest lista wlacnzam dana postac i np po minucie jest brak odpowiediz wylanczam bota wlanczam od nowa nie ma list resetuj kompa jest lista i tak wkolko co to mzoe byc albo to moze wina bota odpowiedzcie szybko
http://forums.bmega.net/showthread.php?t...0#pid45020
nie tylko Ty tak masz ale żeby pierw szukać i umieć angielski to pierw radzę spojrzeć do słownika Wink
bot jest popsuty to wersja beta dopiero poczekaj na normalna ;d
Jest to wersja "Beta" dlatego nie wszystko jest dopracowane .
Mi także się wiesza bot gdy odpale skrypt ^^ , ale spróbowałem najpierw włączyć bota następnie właczyłem tibia.exe ,odpaliłem skrypt i wszystko działa Smile) .
Spróbuj tym sposobem może pomoże..
(04-09-2013, 12:47 PM)bezsens188 Wrote: [ -> ]Jest to wersja "Beta" dlatego nie wszystko jest dopracowane .
Mi także się wiesza bot gdy odpale skrypt ^^ , ale spróbowałem najpierw włączyć bota następnie właczyłem tibia.exe ,odpaliłem skrypt i wszystko działa Smile) .
Spróbuj tym sposobem może pomoże..

Jestem zdziwiony, sprobowalem Twoim sposobem i dziala. Zobaczymy ile pobiega : )
Zna ktoś może przybliżony czas kiedy będzie już normalna wersja bota ? tak jak z beta mamy czekac kolejne 5 dni?
Będzie bot pod Preview? Jak tak to kiedy?
Fajnie, fajnie Wink 5 dni bota poszło w pizdu i licencja wygasła :]
Pod preview działa ten bot czy nie? Bo włączam grę i bota i nie wyświetla postaci
nie dziala
Jest bot ale tak jak pisałi poprzednicy jesli wlaczy sie skrypta zaraz bot ma jakis błąd i wyskakuje brak odpowiedzi programu ;/
Odpowiedz jest tylko bbot troche debugowany Smile trzeba czekać