BBot - The best bot of the world

Full Version: bot nie czyta wpt
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
to ze bot sie zacina to wiem ale wogole bot nie czyta mi wpt odpalam active i stoi albo wciaskam learn i nie robi wpt to tez jest blad wersji beta czy moze ja mam cos zle
może być błąd bo niektórzy już skarżyli się na coś podobnego. U mnie działa wszystko dobrze, tylko nie chce klikać na studnie(Fibula) i to jest jedyny mankament jaki zobaczyłem. Oczywiście nie wspominam o tym że bot bardzo obciąża procesor, nie wiem tylko czemu...
to cipsoft ladnie namieszal tym update bbot nie daje rady a ibota podobno 50x trzeba wlaczac ;d
jedynym minusem jaki ja odczuwam jest wysokie uzycie procesora

rozwiazane; wejdzcie w menedzer zadan i prawdopodobnie wlaczylo wam sie pare BMega.exe ja tak mialem. wylaczcie je i zostawcie tego ktory najmniej uzywa procesor. ja mialem wlaczone 4 bmega.exe nie wiem jakim cudem. wylaczylem 3. zostawilem tego ktory zabieral 0-1 cpu
Patrzyłem, to nie to. Zauważyłem tylko że jak jest jeden bbot włączony to użycie procka jest na poziomie 20% jak odpalę drugiego to nagle do 60% skacze...
Ja Tam Nienazekam Big Grin odpalam 2mc i 100% uzycia xD
Witam mam problem mianowicie wczutuje skrypt, bot przechodzi 1 wpt i na tym konczy swoje działanie, wczytywalem kilka skryptów i za kazdym razem to samo przejdzie 1 kratke i stoi, macie moze jakis sposob na rozwiazanie tego problemu ?
Moj robi tak z 2 kółka expa i sie zatrzymuje ;p wtedy czekam tak z 5 min i zaczyna działać normalnie ;d xD
wyszla znow nowa wersja a mam ciagle to samo juz to robi sie powoli denerwujaceAngry
i od czego to zalezy ze jendym czyta i dziala normalnie a u mnie niechce nawet 1 wpt przejsc tylko przejdzie 1 kratke i koniec... niby juz nie wersja beta a nadal nic mi nie dziala
(04-10-2013, 12:33 PM)rkslukasz Wrote: [ -> ]i od czego to zalezy ze jendym czyta i dziala normalnie a u mnie niechce nawet 1 wpt przejsc tylko przejdzie 1 kratke i koniec... niby juz nie wersja beta a nadal nic mi nie dziala

tez tak mialem wiec sprobowalem odpalic najpierw bota potem tibie to doszedl mi do magic shopu i koniec a mojemu koledze normalnie wszystko dziala
wiadomo czy beda jeszcze jakeis poprawki czy komu dziala temu dziala i tyle w tym temacie bedzie ?
Bo jest debug poczekaj na stabilna wersje bota, ja bym nie ryzykował na tym bocie teraz puszczaćBig Grin