BBot - The best bot of the world

Full Version: Bbot 9.5- dla tych ktorym skrypty sie nie laduja.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam pisze to dla tych ktorym skrypty sie nie wczytuja,pierwsze co musicie zrobic to . 1. wlaczyc Tibie. 2. wpisac passy danej postaci( lecz nie wchodzic w gre). 3 odpalic bbota szybko wlaczyc skrypta dla danej postaci oraz w tym momencie szybko wlogowac sie w gre. 3 . restartnac cavebota.( czyli wchodzicie w cavebot i po prawej stronie odznaczacie active oraz ponownie zaznaczacie) jesli zrobicie to szybko to skrypty beda dzialac. jesli nie zrobcie ponownie krok po kroku to co napisalem, mi dziala,. Jedynie co nie dziala to avoid waves wiec lepiej nie bocic na tym co bije z waveSmile pozdrawiam. Mysle ze pomoglem co niektorym.
jeszcze jedno co zauwazylem,ze jesli odpale wiecej niz 4 clienty tibii 'boty' to crashe mam Bbota czyli,ze sie wylacza po jakims czasie wiec radze na nocki nie stawiacSmile

Krzychu1204

Jak robie tak jak mówisz, to jedyne co to tylko nie wyskakuje mi error, a skrypty jak nie chodziły tak nie chodzą. Wink
(04-10-2013, 06:14 PM)Krzychu1204 Wrote: [ -> ]Jak robie tak jak mówisz, to jedyne co to tylko nie wyskakuje mi error, a skrypty jak nie chodziły tak nie chodzą. Wink

musisz kilka razy probowac,czasem tez mi wyskakuje error Tongue lecz po 2 ,3 razie sie wlacza i smigaSmile
Moje zdanie jest takie ze lepiej bylo by poczekac dzien dluzej i zeby wszystko dzialalo tak jak sie nalezy a nie takie kombinowanie ;/
Dobra 5 raz tak zrobilem i od 10 minut sie nie wylaczyl zobaczymy jak bd. Smile

No i nic po 13 minutach dzialania zaprzestal Smile

Rozgryzlem o co chodzi. Smile

Robcie tak jak kolega powyzej mowi nastepnie nie mozecie miec zaznaczonego procesu tibi tzn jezeli bedziecie przegladac internet grac w inna gre wtedy bot sie nie wylaczy Smile