BBot - The best bot of the world

Full Version: Mino Yalahar No Hardcore [EK] By Thomas
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Minotaur Yalahar EK
35k/h +- without stamina bonus
1 ~ 10k/gold items and creature
I recommend level 30+
Skill 75/75 +-
[attachment=9]
This script is realy nice. But i can't add a new items in loot list like mace, chain armor, bras armor. They should be looted on a ground.

Ty for script rep point from me.
(04-13-2013, 12:50 PM)AcruEdge Wrote: [ -> ]This script is realy nice. But i can't add a new items in loot list like mace, chain armor, bras armor. They should be looted on a ground.

Ty for script rep point from me.

thanks bro !
Hej znalazłem jeden błąd. Kiedy idzie kupić mana potki czasami zawiesza się na 2 piętrze i nie może iść dalej.
Dodaj jeszcze wywalanie wszystkich śmieci na ziemie.
Zrobił bym sobie to sam ale używam starszej wersji BBota która działa dobrze przy uruchamianiu skryptu ale nie można zmieniać większości ustawień.
Gdybyś był wstanie to poprawić był bym bardzo wdzięczny i myślę że więcej ludzi chciało by pobrać skrypt.
(04-14-2013, 09:05 AM)AcruEdge Wrote: [ -> ]Hej znalazłem jeden błąd. Kiedy idzie kupić mana potki czasami zawiesza się na 2 piętrze i nie może iść dalej.
Dodaj jeszcze wywalanie wszystkich śmieci na ziemie.
Zrobił bym sobie to sam ale używam starszej wersji BBota która działa dobrze przy uruchamianiu skryptu ale nie można zmieniać większości ustawień.
Gdybyś był wstanie to poprawić był bym bardzo wdzięczny i myślę że więcej ludzi chciało by pobrać skrypt.

Problem drabiny nie jest mój bot, mój skrypt działa w 100% w starszych wersjach
Great script!! RLY GOOD SCRIPT SERVICE BY THIS GUY!
(04-29-2013, 02:18 AM)Elvanatural Wrote: [ -> ]Great script!! RLY GOOD SCRIPT SERVICE BY THIS GUY!

+rep?