BBot - The best bot of the world

Full Version: ₧ Free Scripts, Only 101% AFK
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Subject is non-charitable.
All scripts are copyrighted.
Any violation will be reported to the administration of the Forum.
If the number of posts to be not satisfactory, I'll do just paid scripts.
All information will always be served on top of topic. Smile
I use BBot already since 2010 so I have quite a lot of experience but I'm lazy: D


Do you have ideas what WPT to make write Smile
[table=95]
[tr][th]Suggested Profession[/th][th]Suggested lvl[/th][th]Skills[/th][th]Locations[/th][th]Start[/th][th]Refiler[/th][th]REP/PAID[/th][th]Download[/th]
[th]Info[/th]
[/tr]

[tr]
[td]EK/MS/ED/RP[/td]
[td]10+?[/td]
[td]30/30?[/td]
[td]Carlin Amazon Camp[/td]
[td]CARLIN DP[/td]
[td]Yes[/td]
[td]REP[/td]
[td][attachment=1439][/td]
[td]LINK[/td]
[/tr]
[tr]
[td]EK/MS/ED[/td]
[td]20+[/td]
[td]50/50[/td]
[td]Ab'dendriel Castle[/td]
[td]Ab'dendriel[/td]
[td]No[/td]
[td]REP[/td]
[td][attachment=1437][/td]
[td]LINK[/td]
[/tr]
[tr]
[td]EK/MS/ED[/td]
[td]8... free cap more than 130+[/td]
[td]10/10[/td]
[td]Ab'dendriel Wasps[/td]
[td]Ab'dendriel[/td]
[td]Yes buy 5 hams[/td]
[td]REP[/td]
[td][attachment=1438][/td]
[td]LINK[/td]
[/tr]
[tr]
[td]EK/MS/ED[/td]
[td]~40[/td]
[td]~65[/td]
[td]FACC TOMBS-1-2[/td]
[td]Thais DP[/td]
[td]50 mana potions[/td]
[td]REP[/td]
[td][attachment=1436][/td]
[td]LINK[/td]
[/tr]
[tr]
[td]EK[/td]
[td]~30[/td]
[td]~70[/td]
[td]Thais North Cyclops[/td]
[td]Thais DP -1[/td]
[td]100 mana potions[/td]
[td]REP[/td]
[td][attachment=1486][/td]
[td]LINK[/td]
[/tr]
[tr]
[td]MS/ED[/td]
[td]50~~80[/td]
[td]good mlvl[/td]
[td]Svargrond only high floor[/td]
[td]Svargrond DP[/td]
[td]100 SMP[/td]
[td]REP[/td]
[td][attachment=1722][/td]
[td][/td]
[/tr]
[/table]
Remember that reputation does not cost you anything, and only you can motivate them to continue making free scripts.
Bump I add Elvenbane
Near City: Ab'Dendriel
http://tibia.wikia.com/wiki/Elvenbane


And Wasps with Refiller buy 5 hams and go to collect honeycombs ,need more than 130+ cap i thinks
Near City: Ab'Dendriel


test and coment Tongue
Bump Smile

szukam propozycji co do miejsc jakie byście chcieli Smile
Como puedo crear una tablita asi para hacercela a mis scripts???
(04-18-2013, 10:11 AM)wekoz Wrote: [ -> ]Como puedo crear una tablita asi para hacercela a mis scripts???

Yo no entendía. El uso del Inglés
siema, dało by rade zrobić skrypt dla 26 sorca na minosy koło kazo ale tylko podziemia z mino i mino archer + ob knife,depositer,bank i kupowanie mp(myśle ze 60mp starczy, jeśli bedzie mniej niz 10 to leci wszystko odłożyć i dokupuje mp+hp) oraz kilku hp(myśle że 15 starczy) najlepiej żeby zaczynał w AB'DENDRIEL i zbierał tylko mino leather/horn.[/size]

OCZYWIŚCIE ZA DOBRZE DZIAŁAJĄCY SKRYPT LECI REPUT Smile
ps. próbowałem sam zrobić ale jestem zielony w te klocki Undecided
(04-26-2013, 07:19 PM)yoosa Wrote: [ -> ]siema, dało by rade zrobić skrypt dla 26 sorca na minosy koło kazo ale tylko podziemia z mino i mino archer + ob knife,depositer,bank i kupowanie mp(myśle ze 60mp starczy, jeśli bedzie mniej niz 10 to leci wszystko odłożyć i dokupuje mp+hp) oraz kilku hp(myśle że 15 starczy) najlepiej żeby zaczynał w AB'DENDRIEL i zbierał tylko mino leather/horn.[/size]

OCZYWIŚCIE ZA DOBRZE DZIAŁAJĄCY SKRYPT LECI REPUT Smile
ps. próbowałem sam zrobić ale jestem zielony w te klocki Undecided

mówisz o tym miejscu ?
http://www.tibiamaps.org/cartography/?x=...oom=5/#map

Jak tak to prawdopodobnie podejmę się tego tylko nie mam wolnego czasu i konta żeby to zrobić .. musiał bym zamknąć inne klienty. Puki co nie mogę tego zrobić Tongue
jakbyś mógł to podaj link do amazon camp bo nie dziala
ja mam pytanie ciagle chodze w tym skrypcie na zamku i jakis czar uzywa i spowalnia mnie
co tam trzeba usunac zeby on nie dzialal bo ja druid
Prawdopodobnie w Healingu Tongue mowa o exurze ;d albo zobacz w sekcji mana tools jedynie to są 2 takie wyjścia Smile
Thais ghoule/szkielety bankier i depositer
żeby wracał przez cyce jak by dało rade szefuńciu Wink
póki co nie mam jak robić skryptów z tak zjebanym cave botem Tongue.. stamina się odrobi na 9 kontach to jak zacznę expić to dopiero jak stamina zejdzie będę wstanie coś porobić :]
w skrócie ;D
EK/MS/ED ~40 ~65 FACC TOMBS-1-2 Thais DP Cyclops, Wolf, skeleton,Ghoul YES 50 mana potions REP LINK LINK
Cze, koleżko jak dałbyś rade zrobić skrypt na full rookgard 1-8. Reput już poleciał za wcześniejsze skrypty, a za ten rook jestem w stanie zapłacić licencją bbota lub w cc, oczywiście po przetestowaniu.
Jankes
ale to trzeba było by ulepszyć bbota Big Grin bo on nie potrafi zamykać okienek jak wyskakują Tongue
już dawno by był full afk rook ale nie da się tych okienek zamykać Tongue po za tym trzeba mieć dużo czasu żeby to testować Tongue
a ja od jutra do soboty jestem nie osiągalny Tongue
Później coś pomyślimy : ] jak Mega by w końcu dodał przydatne funkcje Smile
To pomyśl o tym tak zeby nie wbiegał w okienka i nie robił tutorialu tylko go olewał i pisał skip od razu, moze cos wymyslisz Big Grin Bo planuje zrobić z 10 cashmakerow, ale wez to przechodz rooka tym...
ja tam ostatnio robiłem 20 postaci ;o każdą przechodziłem skipem do rooka i przekładałem full eq 3h później powtórka ;]
Jak możesz nie mieć pojęcia czy twój skrypt ma refil czy nie.
bo nie miałem pomysła co tam włożyć to nie robiłem Tongue
Pages: 1 2 3