BBot - The best bot of the world

Full Version: Bot 10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Sprawszilem tego bota w ciagu 12h gry i nie zawiesza sie przynajmniej mi i wszystko w miare sprawnie dziala tak ze polecam Smile Nie wiem tylko jak z wchodzeniem po drainkach bo tego nie sprawdzalem.

Daj reputa jak pomogłem choc troche nie sep sie Tongue----------------------------------\/
widocznie problem jest ze skryptami, jednym działa drugim nie.
nie rozumiem dlaczego ludzi puszczają wersje beta zostawiając ją bez opieki i potem pretensje ze ich postać dead
ja na razie testowalem na low lvl i ladnie smigało. dzis lookne na wyzszych lvl :/
Czy bbot 10.0 crashuje Wam na starych skryptach, czy na nowo zrobionych też?

@edit
Jaki macie system napiszcie też.


--kropek Wink
robienie nowych skryptow do nowych wersji jest idiotyczne xD

ja na starych jade i na razie nic nie crashuje. wylogowalo mi raz chara po 6-7 h ale nie wiem czemu bo nie bylo mnie w domu. Teraz testuje bbota na 140+ ek
Zgadzam sie z poprzednikiem Smile robienie nowego skrypta jest glupim pomysłem bo i tak i tak w takim samym formacie sie go zapisuje więc nie wdze powodu zeby go robic.

Daj reputa nie sep sie --------------------------------------------------------------------------------------------------\/ Smile
po 4-5 h jeden z trzech charow sie zatrzymał :/ pozostaje bocenie na noob charach.
na moim wlasnym skrypcie mialem problemy takze wina jest w bocie bo na 9.0 nie mialem ani jednego problemu. wersja 9.0 byla najlepsza.
bot dalej sie crashuje niestety mi sie tnie co jakies 30 max do godziny ... pod ta wersje nie moga wypuscic normalnej wersji bez bugów i fixow ?
(04-14-2013, 05:44 PM)Goszki87 Wrote: [ -> ]Daj reputa nie sep sie --------------------------------------------------------------------------------------------------\/ Smile

Za co Ty chcesz te reputy? ;o Piszesz zwykłe posty, nawet żadnych porad nie dajesz, a zawsze reputa byś chciał.

Btw.
Nie bądź żyła, daj reputa.
Przeciez za danie reputa nie placiszTongue a pomagaszSmile


Daj reputa nie sep sie --------------------------------------------------------------------------------------------------\/ Smile
mi tez sie bot zatrzymuje na niektorych charach kiedy kolejny sie zatrzmie kwestia czasu a skrypty sa 100% pewne bo sam je robie i uzywam Smile
Mi Się zacina jak odpalam skrypta ;/ wiadomo kiedy będzie normalna wersja i kiedy normalnie będzie działać ?
czemu wersja 10 nie dziala ?? poprostu nie wyswietla postaci
ja juz 8h biegam na bocie 10 i wszystko dzial nic nie tnie. Wszystko funkcjonuje tak jak trzeba
gdy odpalam bota zamiast nicku postaci pisze unsupported version
a tibie masz odpowiednia wersje? ;o
@kojot
jaką masz wersje tibi 9.86 czy preview ?
jaką masz wersje bbota ? 10.0 ?
wersja tibi 9.92 a ta wersja 10 jest pod inną sorka za nie ogar ale 2 lata nie grałem
ja mam bbot 10 i gram pod normalnego client i niestety bot się wiesza.. czasami nie chodzi a czasami się blokuje i dupa trzeba od nowa odpalać...