BBot - The best bot of the world

Full Version: Nie dzial map click
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
jak w temacie nie dziala mapclick i odklikuje potworki wiecie moze ocb albo jak poprawic? mialem chwile dobrze a zresetowalem tibie i to samo

dodam tibia previev bbot wersja 11.0
Options>General>Odznacz Auto Chase Off i daj follow w grze lub War Tools>Basic War>Zaznacz Lock Target. Będzie trzymał target a o mapclick to nie wiem bo nie mam v11
tu wyglada tak jakby esc spamowal caly czas i odklikiwal all, tak samo na mounta wejsc nie moge. Chyba ze ctl przytrzymam i z crtl klikne mount inaczej nie dziala
(04-16-2013, 12:50 PM)Uchol1991 Wrote: [ -> ]tu wyglada tak jakby esc spamowal caly czas i odklikiwal all, tak samo na mounta wejsc nie moge. Chyba ze ctl przytrzymam i z crtl klikne mount inaczej nie dziala

Identycznie mam ale np. za to nie mogę wogóle otworzyć bp po przez ctrl i klik na niego ;s

ale coś w tym jest chyba spamuje ESC tak jak mówisz :]
wiem jak naprawic.

Po Kazdym Wlaczeniu bota idz na byle jakie mobki, usaw zeby je atakowal ja ustawilem Sandcrawler dist +2 i avoid waveszaznaczylem, Dodatkowo Attacker , Allow attack players i Avoid KS. w ten sposob dziala mi mapclick nie odklikuje potworkow moge normalnie na mounta wejsc i w ogole.
Jak Pomoglem daj reputa
nic nie skumałem ale dzięki xD
nie dam reputa bo nie pomogłeś :d
za kazdym razem jak wlaczysz tibie i bbota musisz ustawic w opcji "Killer" jakiegokolwiek potworka tak jak ja ustawilem Sandcrawler / Distance +2 / Avoid Waves.
Oraz zaznaczylem 3 zakladki u gory w lewym rogu
ale jak wczytuje skrypt to już mam wtedy ustawionego i to nie jednego potworka ;d więc co zawsze ręcznie trzeba to zmieniać ?;d
(04-16-2013, 01:29 PM)gogol13 Wrote: [ -> ]ale jak wczytuje skrypt to już mam wtedy ustawionego i to nie jednego potworka ;d więc co zawsze ręcznie trzeba to zmieniać ?;d

tego nie wiem
nie wiem jak jest po wczytaniu skryptow nie sprawdzalem.
Sprawdzilem na sucho odrazu po wlaczeniu bota a pozneij juz dalej wszystko ladnie smiga