BBot - The best bot of the world

Full Version: Zamyka BP !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam !
Gdy zrobieniu skryptu na cyclopach, bot ładnie śmiga, lecz średnio co 15 min zamyka backpacki. Zostawia tylko główny bp otwarty.
Co zrobić by się tak nie działo ? W pierszym bp mam ustawione trophy i toes,d o drugiego BP mam ustawione halbardy a do 3,4,5 bp mam GP
Z ustawioną funkcją OPEN BACKPACKS albo i wyłączoną dzieje się tak samo
Zamknij wszystkie BP i zostaw wszystko jak jest (jak masz zaznaczone open bp to powinny sie otworzyć w dobrej kolejności - o ile dobrze ustawiłeś to w loocie).

W aktualnej wersji bota też mam problem z bp, ale troche inny więc to może być tego przyczyna.
Wiesz zauwazylem u siebie taki sam problem ^^^ wiesz jak to rozwiazlem ? wzialem dodalem do wayow, label z resetowanie backpackow resetuje mi je z 3 razy na jednego respa.

Pomoglem daj reputa -----------------------------------------------------------V
Bp na pieniądze zrób w 1 backpacku i tak każdy w kolejnym a nie 3 , 4 , 5 ponieważ jak będzie otwierał większą ilość potworów to plecaki się zamkną.
(04-15-2013, 07:24 PM)Palladynek Wrote: [ -> ]Bp na pieniądze zrób w 1 backpacku i tak każdy w kolejnym a nie 3 , 4 , 5 ponieważ jak będzie otwierał większą ilość potworów to plecaki się zamkną.

mam ten sam problem i mam takie pytanie czy jak zrobie wszystko w 1bp i otworzy mi nastepny to bedzie normalnie sprawdzal ile mam potow jesli np otworzy juz 4 bp a one sa w 1?