BBot - The best bot of the world

Full Version: Łatka/ UPDATE
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Jak mozna wyczytac na głównej stronie Tibia.com jutro ma pojawic sie UPDATE.

Z tego wnioskuje ze NIE BEDZIE bota przez kolejne 2 - 3 dni.
Co sadzicie o upie?
Prognozuje jutro masową histerie, Samobójstwa w calym kraju, Zakłady psychiatryczne będą pękać w szwach.
Co musi czuć botter kiedy Cipsoft w double exp week'u dopierdala mu update tibi ....
No zgadzam sie z przedmówca ludzie oszaleja ! Panika na 100%
Ja się ciesze z update ponieważ stamina mi sie zregeneruje : )
ciesze sie bardzo z tego powdu iz stamine bedziesz posiadac :/ lecz sa osoby ktore posiadaja kilka charow i stamina im nie grozi, a czas eventu coraz bliżej konca.
A wczoraj załadowałem pacc haha xD
No cóż ręcznie trzeba Tongue
Teraz przez kilka dni manual to moze Frontiera wkoncu zrobie ? xd
bedzie trzeba poskillowac ;d
dodadza expowiska, pojawia sie skrypty w sellingu Big Grin ciekawe kiedy wyrobi sie tu kultura download = reput. Smile
dokładnie jestem za fajnie by było wprowadzić motyw ściągniesz ale musisz dać reputa Wink
placzu nie ma aurora dziala bbot dziala wiec 3x exp mi pasuje Big Grin
@gogol13
Ale dobrze jest jak ściągniesz i sprawdzisz czy dobrze działa, a jak by było tak jak Ty mówisz to za każde ściągnięcie był by reput a sam skrypt mógłby być do dup...
Chodzi oto ze nawet na forum udostepnilem scrypt na cyce ponad 60 sciagniec i tylko 2 repy Big Grin

A co do upka to ciekawie bedzie zobaczyc prace suppportu
prosze was... te dodane expa w trakcie eventu to porażka... !! nie dosc,ze same ch... expa dodali to jeszcze podczas eventu.


jedno wielkie dno. Caimany by dodali, albo cos w stylu nighstalkerow. Nowymi potworami też bym nie pogardził. Tylko na ch... mi cos z czego nie skorzystam.
Jak dla mnie ten update ma za zadanie wykluczyć boty Big Grin
(mas ban)
no szczerze przy ostatnich updatach nie bylo massbana takze mozna sie spodziewac.
jak poleci to z 15k kont heheTonguePP Smile) coś tak czuję Big Grin raz a ostroTongue
glupoty gadasz.
byly czasu ze lecialo 15k kont. wiec się nie zdziwię wg. Wink) ale okolo7-10k możliweWink bbot malo wykrywalny malo banow za niego wiec raczej za dużo nie ma co się obawiać. wiadomo kajtek kiedy mega sie wezmie za upadate?
juz pewnie cos dziala. ostatnio odpoczywal od programowania takze teraz pewnie juz pracuje, a jak nie to szybko zacznie.
Pages: 1 2