BBot - The best bot of the world

Full Version: ban i male pytanko
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
witam dzis mila niespodzianek dostalem a konkretnie : This account has been banished from Tibia because of repeated lesser rule violations or a single very severe rule violation. The account will be deleted.


bocilem po 1-2 dziennie i to nigdy afk zdaje sie ze nigdy nikt nie pisal "Raport " do mnie ani nic z tych rzeczy slyszalem ze mozna sie odwolac od bana ma ktos pomysl w jaki sposob to zrobic ? co lepsze wczoraj kupilem kolejnego pacca na 30 dni i przykra wiadomosc ze banik polecial jest ktos w stanie pomoc, doradzic ?
Raczej nie. Jak jest deleted to koniec ;/
Życie.
no zycie zycie z tego co teraz wyczytalem to mass ban byl piekna sprawa a myslalem ze raczej nie ogarna jak nigdy afk przy boceniu nie bylem i reportow nie slali ale jednak polecial banik moze jakas bajere podkrecic w odwolaniu i emaile do nich slac ?
Nie wiem czy mi sie to tylko zdaje, czy juz gdzies to widzailem, za mass bany cipsoft nie odpowiada, chyba ale upewnij sie, popytaj sie na forum gdzies indziej najlepiej na tibiopedi ;D
nie da sie odwolac.
Wystarczy przeczytać regulamin naszej kochanej Tibii i będziesz wiedział że nie da się odwołać do "kasacji konta". Do banów za jak to się wyrażę pierdoły można się odwoływać, ale za używanie niedozwolonego oprogramowania już nie.
Pf, ja sie raz odwołałem od bana za bocenie ;D ale to nie było przez mass ban, tylko shackowali mnie i napisali "im using bot" i inny mnie zraportował
(04-25-2013, 05:49 PM)anyone Wrote: [ -> ]Pf, ja sie raz odwołałem od bana za bocenie ;D ale to nie było przez mass ban, tylko shackowali mnie i napisali "im using bot" i inny mnie zraportował

Czy ty jesteś tak głupi czy udajesz? A może nie umiesz poprawnie po angielsku czytać. Nie dostałeś bana za bota tylko za to co napisałeś! Nie myl pojęć i nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Ale wtedy masz bana za bota (using unoficial software to play), a napisałem że to nie było przez mass ban.
undefined
sreda sie idioci jebani ... Wybaczcie za to okreslenie ale mnie zdenerwowaliscie, Koles dostal bana i mial miece delete za bocenie a bocil ibotem i to non stop full afk 430 ms... Raz juz mial ale sie odwowal i jego ludzie z gildii tez pisali do nich i sie wybronil nie dostal delete wiec jest mozliwosc odwolania sie probuj pros kolegow z gry o pisanie rowniez na ten temat Wink ale i tak ten 430 ms po raz drugi go wykryli i juz za 2 razem dostal delete ; d
(04-25-2013, 07:42 PM)Pealiz Wrote: [ -> ]sreda sie idioci jebani ... Wybaczcie za to okreslenie ale mnie zdenerwowaliscie, Koles dostal bana i mial miece delete za bocenie a bocil ibotem i to non stop full afk 430 ms... Raz juz mial ale sie odwowal i jego ludzie z gildii tez pisali do nich i sie wybronil nie dostal delete wiec jest mozliwosc odwolania sie probuj pros kolegow z gry o pisanie rowniez na ten temat Wink ale i tak ten 430 ms po raz drugi go wykryli i juz za 2 razem dostal delete ; d

Nie wierze jak w Boga.
dobra to cholera z tym kontem nowe postacie wyboce Big Grin pytanie czy moge ubiegac sie o to zeby zwrocili mi pacca ? bo kupilem na 30 dni jeden dzien minal i usunali juz konto i czy moge pisac do nich zeby na inne konto dali pacca ? jak tak to jest ktos w stanie pomoc napisac email do nich bo ja za bardzo nie ogarniam jezyka angielskiego
tracisz cale konto wraz z tym co na nim bylo lacznie z paccem :/ ludzie.
ja uzywalem Bbota,bluebota,mage bota i bota i bez lipy Big Grin
(04-25-2013, 03:39 PM)hugen Wrote: [ -> ]witam dzis mila niespodzianek dostalem a konkretnie : This account has been banished from Tibia because of repeated lesser rule violations or a single very severe rule violation. The account will be deleted.


bocilem po 1-2 dziennie i to nigdy afk zdaje sie ze nigdy nikt nie pisal "Raport " do mnie ani nic z tych rzeczy slyszalem ze mozna sie odwolac od bana ma ktos pomysl w jaki sposob to zrobic ? co lepsze wczoraj kupilem kolejnego pacca na 30 dni i przykra wiadomosc ze banik polecial jest ktos w stanie pomoc, doradzic ?

A z tego co wiem to jest mozliwosc. Pewien gracz nie bede wymienial name "chociaz go i tak bardzo nie lubie" odwolal sie zastraszajac ich ze zglasza sprawe na policje i maja mu oddac wszystkie pieniadze za pacca oraz za to ze zmarnowal tyle czasu na gre...sugerujac im oczywiscie ze bota on nie uzywał. na 2 dzien undelate mu zrobili i biega teraz normalnie . juz oczywiscie bez zadnego bota :P

z tego co wiem teraz 2 znajomych dostalo delate . 1 kolega co u mnie dosc czesto gra a 2 z pracy. ja tez uzywalem bbota i czysto na 6 acc:P
rozumiem a jest ktos w stanie pomoc napisac po angielsku takie emaile bo za bardzo nie kumaty jestem w jezyku tym : )