BBot - The best bot of the world

Full Version: Advenced Targeting Help
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam, mam skrypta przykladowo na cyklopy mistrock, gdy bot schodzi po schodkach jest tam okolo 3-4 cyklopow i bot bierze je wszystkie na klate i stoi az je zabije. Czy da sie ustawic tak zeby biegal w kolko cyklopa i staral sie miec tylko 1 na klacie? zmniejszylo by to bardzo waste. Taka opcja byla w innych botach (melee approach). Z góry dzieki Wink
skila masz za malego widocznie. idz na rotwormy
(04-24-2013, 11:57 AM)szeldo123 Wrote: [ -> ]skila masz za malego widocznie. idz na rotwormy
-.- nie pytam gdzie mam expic tylko jak to ustawic.
pewnie nie da się tak zrobić ;/ ale spójrz na to, że jakby je ciągle obiegał to mógłby sobie zrobić większego lura, bo cyklopy tak jak inne potwory nie stoją w miejscu, tylko się ruszają.

Radze Ci, abyś znalazł na forum macro które np: przy 3 cyklopach zakłada stealth ringa, a przy 2 zdejmuje. Nie będzie Ci tyle potów pił
(04-24-2013, 12:46 PM)Mediss Wrote: [ -> ]pewnie nie da się tak zrobić ;/ ale spójrz na to, że jakby je ciągle obiegał to mógłby sobie zrobić większego lura, bo cyklopy tak jak inne potwory nie stoją w miejscu, tylko się ruszają.

Radze Ci, abyś znalazł na forum macro które np: przy 3 cyklopach zakłada stealth ringa, a przy 2 zdejmuje. Nie będzie Ci tyle potów pił

Zajebisty pomysł Wink daje reputa ;D
MI też pomogłeś, reput ;0