BBot - The best bot of the world

Full Version: Wiadomo kiedy bd bot pod tibie 9.93 ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Wiadomo kiedy bd bot pod tibie 9.93 ?
tibia 9,93 :O ? od kiedy tibia 9.93
(04-25-2013, 11:50 AM)maciejpilarz Wrote: [ -> ]tibia 9,93 :O ? od kiedy tibia 9.93
priew servy aurea / aurora 9.93 weszla
I jak wiadomo coś?
to dzisiaj weszlo. wejdz rano powinien juz byc :/
Niema właśnie :/
Coz, trzeba cierpliwie czekac, moze dzisiaj pod wieczor juz dostaniemy.
NO EXP X3 NA AURORA, BYL BY JUZ 70 A TAK 61 Sad NO COZ, RECZNIE TRZEBA XDD
Przynajmniej mi sie stamina zregeneruje =D
heheh Tongue
Do 30 jest exp 3x Smile
Dalej niema pod tibie 9.93 ........
Kiedy wkońcu bedzie bot pod tibie 9.93 ?? ;/
Niewiem ;/ Nic nie piszą ibot / redbot juz jest....
Nie wie ktos kiedy bd wkoncu bot pod tibie 9.93 ? Juz niema od 2dni...
O nie to straszne, nie ma bota 2 dni !!! o nie!!! Człowieku, wydaje mi się że bez tego bota jesteś kompletnym zerem, jak nie umiesz grac bez bota to nie graj wcale, albo zainwestuj 30 zł w innego.
Wow pajacu Smile ibota dopiero bd mial w poniedzialek za 40zl bo mu jeszcze hajs nie doszedl Smile
Ja nieumiem zerze grac jak mam 270ek ? haha smieszny jestes Smile Ten char max do 150 byl bocony potem recznie a tego bbota uzywam tylko wylacznie do 100ek 90ek na innym kontach Smile
Tak sobie tłumacz ;D
Jak to Polak z Polakiem przyczepi sie o wszystko Smile To jest forum o bocie wiec dlaczego sie czepiasz kogos kto zakupil dany produkt, a tworcy bbota zwelkaja z updatem do niego?
jest tylko jedena osoba co robi bbota :] takze prosze nie pisac w liczbie mnogiej.
Skoro jestes BBot Expertem to moglbys sie dowiedziec i poinformowac ludzi co sie dzieje Smile
Pages: 1 2