BBot - The best bot of the world

Full Version: blokowanie przez moby
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
co zrobic gdy chodzi mi po laguna island i go te zaby zblokuja ? czasem zabije a czasem bedzie stal przez 3h bez ruchu.. da rade ktos cos wymyslic?
Też mam ten problem najgorzej jak jeden potwor stanie na wpt to wtedy nic sie nie dzieje. Bot się zatrzymuje i stoi i jak tu zrobic dobry skrypt.
Dodać te żabki do killer list należy Smile
Jak dodam w tiq wszystko to biegnie 5 razy dluzej i kiedys go tak daleko z drogi sciagnelo ze bbot sie zwiesil.
A jak byś spróbował dodać macro że jak bot się nie rusza to resetuje cave, lub jak jest obok Ciebie więcej niż 3 potworki to jebnie exori albo co tam ustawisz?
Dodajesz mooby w killerze i wybierasz na nie "Avoid". Bot będzie je bił jak go zblokują.
(05-01-2013, 08:18 AM)yeti1500 Wrote: [ -> ]Dodajesz mooby w killerze i wybierasz na nie "Avoid". Bot będzie je bił jak go zblokują.

Gdzie mam wybrać to Avoid ? nie ma takiej opcji w killerze. jest Avoid KS ale top rzeiceż nie to.

AVOID WYBIERAMY w PRIORITY. REput leci !
a jeszcze pytanie, da się jakoś zrobić że gdy stoi np. 2 minuty to wyłącza i włącza cavebota ?!
Jasne.

Misc.StandTime()>120
Cavebot.Stop()
Cavebot.Start()
Z tym avoid to średnio działa raz działa a raz nie, makro nie pomaga bo wystarczy, ze jeden mob stanie na twoim wpt.
(05-01-2013, 01:46 PM)bartek6949 Wrote: [ -> ]Z tym avoid to średnio działa raz działa a raz nie, makro nie pomaga bo wystarczy, ze jeden mob stanie na twoim wpt.

To macro mi wgl nie działa dodaje je do macros daje active i stoi nawet jak długo to nic nie wyłącza i nie włącza. Dlaczego?
Spróbuj
12000 {Anti Trap Cavebot} Misc.StandTime()>120 Cavebot.Stop() Cavebot.Start()


--Kropek Wink

mietek2322

@up a po co to ? cofnie sie na zolwie np i nie ma potow - deska ^.- twoj tok myslenia jest do luftu
A co to za problem jest żeby ustawić?
Np. gdy stanie w miejscu i będzie miał odpowiednią ilość manasów żeby wrócić na respa:

12000 {Anti Trap Cavebot} Misc.StandTime()>120 268>50 Cavebot.Stop() Cavebot.Start()


--Kropek ;)

mietek2322

to ze jak wraca z respa np bo nie mial potow i go zablokuja zaby ,,, to jak wylaczy cavebota i wlaczy spowrotem to moze sie cofnac na expa ^.-

i zmieniles skrypta za 2 razem
@mietek2322
Chyba podałem u góry przykład jak zrobić żeby cavebot się restartował tylko wtedy, gdy jest zablokowany i ma więcej manasów niż 'x'.
Nie wiem czy zauważyłeś ale są 2 osobne posty moje z 2 innymi skryptami, czytaj ze zrozumieniem.


--Kropek ;)

mietek2322

zauwazylem ty cieciu rudy -.- na poczatku tylko jak stoi 120 sec a pozniej jak ma wiecej niz 50 potow i stoi 120 sec