BBot - The best bot of the world

Full Version: exp/bot
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

mietek2322

siema , szukam porady w expie kinem dla rla , bo kompletnie nwm co mu doradzic

83 ek(pacc) 89/83 na bota/recznie

dobry exp najlepiej zeby wychodzil na 0 i dobry exp ,,, lub na ogromny profit ; p

daje reputy za dobre propozycje
Killer caimany. Exp i kasa ogromna.
Dokładnie-Caiman Killery to dobra opcja, ponad 100k w 6-10h możesz zarobić. Jeżeli na Twoim świecie będą one zabocone, to polecam Zombie Yalahar (koło GS tower) exp na happy hour miałem 250k/h przy wolnym respie i profit 20k na runde (czyli jakieś 1,5h).

Pozdrawiam
devas.

mietek2322

devas ,,, 250k/h na zombie ^.- chyba -1 , caimany zabocone xD
(05-01-2013, 07:59 PM)mietek2322 Wrote: [ -> ]devas ,,, 250k/h na zombie ^.- chyba -1 , caimany zabocone xD

Na moim świecie tak miałem, jak tylko zwiększyli prędkość respienia się mobków ;>

Bociłem tam 120 ek skille 94/92 z full eq na wolnym respie z happy hours;>

mietek2322

to ty pewnie siedzisz na aurorze/aurerze ;D i na 3 exp tyle miales xDDDD pozniej zoabcze i reput idzie ,,, czekam na kolejne propozycje
gsy yalahar lub za zakazanych wyspach zombie yalahar mutated tigery raty undeady yalahar dragi edron
(05-02-2013, 09:19 AM)mietek2322 Wrote: [ -> ]to ty pewnie siedzisz na aurorze/aurerze ;D i na 3 exp tyle miales xDDDD pozniej zoabcze i reput idzie ,,, czekam na kolejne propozycje

dragi yala , darashia , cyce mistrock jesli pod bota , malpy? , lizardy na chorze , mutated humany , magiciany yala , necro yala z taskiem , prawie all mozna bic ;p
pusc sobie na corymy port hope lub na nighty lb

mietek2322

szeldo ,a bys mogl dac jakas mapke jak tam dojsc ? jeszcze poszukam na necie ;p jak dasz mapke to masz reputa XD i czekam na inne propozycje
Grałem tym najtem na azurze ;>

Mietku, tu masz mój skrypt na ee i nighty LB

http://forums.bmega.net/thread-7478.html

mietek2322

ja mam skrypcik na -2 liberty ;p i po co mi earth elementale na lb kinem?


i co z ta mapa na port hope corymy ; p?