BBot - The best bot of the world

Full Version: Problem ze schodami
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam wszystkich
Dzisiaj probuje od 2 godzin zrobic skrypt na earth elementale w liberty bay. Zrobiłem już wszystko, łącznie z refillerem etc, tylko mam problem z jednymi schodami. Jak wiadomo żeby sie dostac do tego expowiska trzeba przejsc przez ~7 schodów. Przez wszystkie udaje sie botowi przejść oprócz jednych. Próbowałem dodawać fixed point na schodkach, czyścic waypointy i dodawać od nowa, ale nic nie pomaga. Postać zatrzymuje sie jedną kratke przed schodami i wyskakuje komunikat "there is no way".
Dodam, że chodzi o schodki pierwsze od wyjścia z expowiska, te za bramką lvlową.
Dla ułatwienia mogę zamieścić link do screena, ale nie wiem czy to jest tutaj dozwolone, więc zrobie to tylko jak mi powiecie ;P
Liczę na szybką pomoc i oczywiście się odwdzięcze
Pozdrawiam Smile

edit: wpadlem na pomysl zeby moze zrobic macro zeby po stanieciu pod schodkami przesunac na nie postac, ale w sumie nia mam pojecia jak to zrobic. Jak ktoś umie to był bym wdzięczny Smile
Zrób fixed point 1 kratke przed schodami i daj Codes/Label i dodaj macro

A macro zrób takie :
{auto schodki} Self.MoveE

I myślę że wystarczy :p


--Kropek Wink
wlasnie sekunde temu tak zrobilem i pomoglo Smile dzieki w kazdym razie za szybka odpowiedz, leci rep ;p