BBot - The best bot of the world

Full Version: Cashmaker.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam!
Mam pytanie do wszystkich ludzi i zarazem prośbę.
Przejrzałem już całe forum i znalazłem parę skryptów na moich cashmaker'ów ale nadal potrzebuję troszkę więcej, i tutaj nasuwa się prośba.
Potrzebuje skrypty facc ( dla knajtów ) które zasilą mnie sporą gotówka.
Obecnie siedzę na
*swampach w venore ( tutaj jestem bardzo, bardzo zadowolony ),
*4 chary na sala w venore, ale tutaj zaczynają sie schody ponieważ niektóre chary mulą oczywiście, 2 zarabiają 2k/h, ale inne po 500gp ;f
*task na minosy, to też dobra sprawa,
*waspy ab, tutaj też jestem zadowolony,

Oczekuję jakiś skryptów około 3h gold+ lub same jakieś itemy(m pouchy, ~1k, addon itemy)

Do dyspozycji mam 5 charów przedziale 40-50lv, skile 60/50+

Jeżeli jest możliwość poproszę od razu linka do ściągnięcia, lub linka z tematem na forum!
Za każda, nawet mała pomoc nagradzam reputem.
(Oczywiście która mi pomoże a nie zbędne posty pod tematem)

Z góry dziękuje!
Mam skrypt na elvenbane 50+ lv zbiera all itemki chain armoy itd wiekszosc sprzedaje hajs z tego co parrzalem 3-7k na h zalezy od osob na expie i serva
Myślisz ze ze skilami 62/54 dam sobie tam rade? Bo nie wiem gdzie dokładnie chodzi, wypowiedz się i leci rep Smile
ja tam bocilem od 46 lvla skile 60/55 z plate setem i serpent swordem i mialem 3k-7k na h profitu
Ja bym na Twoim miejscu pomyślał o jakimś 15 lvlowcu, postawiłbyś go żeby biegał na Chickeny, Wolfy i Beary na północ od Thais, jak Ci się poszczęści to niezła kasa może być bo Bear Pawy teraz nieźle stoją :)


--Kropek ;)