BBot - The best bot of the world

Full Version: Bbot na fali
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Siemanko wszystkim,
Miałem ponad półroczną przerwę w graniu w tibie i ostatnio postanowiłem zrobić wielki come back, rzecz jasna nie obejdzie się bez bota. Tutaj pojawie się moje pytanie, czy owy Bbot jest dobrym botem? Czy ma w miare szybki czas reakcji? Czy nie zacina się lub nie buguje, co najważniejsze, czy można bocić nim 100% afk przez dłuższy czas załóżmy 5-15h?
Może jest ktoś tutaj z użytkowników elfa, tibia bot ng, neo bota, ibota, red bota i potrafi te dwa boty zestawić?
Czekam na odpowiedź i z góry dzięki.
Btw. Czy bot jest wykrywalny?
Pozdrawiam
Cześć,
Tak, bbot jest dosyć porządnym botem, jeśli chodzi o mnie jestem z niego zadowolony.
Bugi? Występują tylko czasami przy zmianach, ponieważ nie da się od razu wszystko na raz ogarnąć, był tylko jeden dłuższy problem kiedy bugował ale w większości wszystko jest sprawnie naprawiane. Tak można nim bocić 100%, jest wiele dobrych skryptów na forum, które nie bugują i mają to coś w sobie : D
Używałem kiedyś długi czas elfbota, ale na realu raczej mało czasu, więc raczej nie będę sie wypowiadał na ten temat.
A co do wykrywalności to każdy bot jest wykrywalny, zależy czy robisz to wszystko z głowa, ja akurat bocę od załozenia tutaj swojego konta, był juz jeden wielki massban i mnie to nie złapało akurat,
SIEMKA
Nie moge napisać prawy bo dostane bana ale poszukaj jeszcze alternatywy.
Ja ci powiem jezeli zaczynasz grac magiem to raczej zapomnij na wiekszym lvl o nim bo ja mam 190msa i nim sobie nie poboce, ale jak dla knighta ten bot jest wystarczajaco dobry i biega mi full afk Big Grin
Czyli da rade załózmy 90 ek da rade na cultach yalahar? Tongue Na ibocie dawał rade.
To nie zależy od bota czy dasz rade raczej tylko od chara/skilli, jak tam dawał to i tutaj da.
To raczej nie wiesz co mówisz, jest różnica w botach i to duża. Jak bot jest chujowy to sie buguje, opóźnia i takie tam rzeczy przez co taki najcik może paść, a tego bym nie chciał, jak bot jest dobry, to nie ma problemu.
No to mamy problem chyba.