BBot - The best bot of the world
Sharowanie bota - Printable Version

+- BBot - The best bot of the world (https://forums.bmega.net)
+-- Forum: Support (https://forums.bmega.net/forum-6.html)
+--- Forum: Support & Help (https://forums.bmega.net/forum-8.html)
+--- Thread: Sharowanie bota (/thread-10592.html)



Sharowanie bota - Ziggy1992 - 06-26-2013

Elo!
Takie pytanko, wiem, że nie można oddawać swojego bota komuś innego bo jest za to ban. Ale jeśli mieszkam w akademiku (tutaj jestem duuużo większą ilość czasu) i czasami zjeżdżam do domu np na weekend czy święta, to szkoda żeby boty stały i nic się z nimi nie robiło Big Grin JAk działa ten antyshare bot? Ofc mówię o laptopie, bot nie byłby ściągany na inny komp. Laptopa biorę do domu i na nim odpalam boty. Możliwe jest coś takiego? Czy nie bardzo? Jak wygląda ta licencja na bota?


RE: Sharowanie bota - Ziggy1992 - 06-26-2013

Pomoze ktos?


RE: Sharowanie bota - Apausfo - 06-26-2013

Jesli zalogujesz z 3 innych IP na bota to dostajesz bana na konto na 3-6 godzin. Jeśli będzie się to zdarzać kilka razy dostaniesz bana FOREVER.


RE: Sharowanie bota - Ziggy1992 - 06-26-2013

z 3 innych ip? jeśli będę logował z dwóch ip? to nie będzie bana? czy jak to działa? Big Grin
Jakie jest wyjście z takiej sytuacji? Albo jak jest zmienne ip to co wtedy? Smile
Jest też taka opcja, że brat ma w domu wykupionego bbota, jeśli zalguje na swoim kompie na jego konto i on na swoim komputerze tez bedzie siedzial to jest to brane jako dwa różne ip?


RE: Sharowanie bota - asusek - 06-26-2013

Jakoś ja miałem z bratem tak przez dwa miesiące i żadnego delate nie dostałem.


RE: Sharowanie bota - Ziggy1992 - 06-26-2013

(06-26-2013, 07:34 PM)asusek Wrote: Jakoś ja miałem z bratem tak przez dwa miesiące i żadnego delate nie dostałem.

tzn jak miałeś? jednego bota na dwóch kompach w domu? Czy jakoś inaczej?


RE: Sharowanie bota - asusek - 06-26-2013

Brat po prostu mieszka na innej ulicy.
Jednocześnie używałem z nim bota czyli ja i on Smile


RE: Sharowanie bota - Ziggy1992 - 06-26-2013

Hmm, czyli tak jakby 2 różne ip były dopuszczalne, dobrze to rozumiem?xD W sumie głupie to, co by było jakbym miał np zmienne ip? ;p


RE: Sharowanie bota - asusek - 06-26-2013

Raczej dwa dostępne online ip nie są dopuszczalne ,ale mi nie usuneli konta nie wiem czemu Smile
Jeżeli masz zmienne ip i logniesz 3x razy dziennie to jak kolega wyżej napisał blokują Ci bbota na dosłownie kilka godzin.
Bynajmniej na 3 h Smile
Jesli pomogłem proszę o reputa :]


RE: Sharowanie bota - Apausfo - 06-26-2013

No tak, ale jak wejdziesz 3x z róznych IP to ban, 1 IP zostaje zapomniane jak wbijasz na 2 więc jak wbijesz na 1 spowrotem to już banik Smile


(06-26-2013, 08:06 PM)asusek Wrote: Raczej dwa dostępne online ip nie są dopuszczalne ,ale mi nie usuneli konta nie wiem czemu Smile
Jeżeli masz zmienne ip i logniesz 3x razy dziennie to jak kolega wyżej napisał blokują Ci bbota na dosłownie kilka godzin.
Bynajmniej na 3 h Smile
Jesli pomogłem proszę o reputa :]

bynajmniej to nie to samo co przynajmniej, spoko, dojdziesz do tego.


RE: Sharowanie bota - Ziggy1992 - 06-26-2013

Ok, czyli najlepiej mieć 2 konta xD jedno w domu a drugie w akademiku i wtedy na lajcie, tak?Big Grin Daję Wam reputki bo jednak trochę mi rozjaśniliście sytuację Big Grin


RE: Sharowanie bota - kamill - 06-26-2013

Jeśli tylko ty używasz bota to wystarczy jeden.


RE: Sharowanie bota - Apausfo - 06-26-2013

(06-26-2013, 09:02 PM)kamill Wrote: Jeśli tylko ty używasz bota to wystarczy jeden.

Nie wystarczy, licencja jest na 1 komputer.


RE: Sharowanie bota - kamill - 06-26-2013

Ja używam BBota z dwóch ip (ten sam komputer) i nigdy anti-share block mi nie wyskoczył. Myślałem, że tak można...


RE: Sharowanie bota - Ziggy1992 - 06-27-2013

A przez jaki okres czasu używasz na jednym ip, a jak długo na drugim? U mnie by to było jakies 3-4 tygodnie na jednym ip, a na drugim jakies 2-3 dni Big Grin


RE: Sharowanie bota - boziolek123 - 06-27-2013

ja tam cioram na jednym koncie na dwóch różnych kompach i adresach ip nigdy nie mialem problemów wiec wyluzuj xd


RE: Sharowanie bota - kamill - 06-27-2013

@Ziggy1992 Czasem ip zmieniam kilka razy dziennie (z jednego na drugie i odwrotnie, ale często z włączonym już BBotem), więc w Twoim przypadku nie powinno być problemów.


RE: Sharowanie bota - Ziggy1992 - 06-27-2013

juz jest ban Big Grin
godzinke pochodziłna drugim ip w domu i wyskoczyłę ten error 800000 anti-share block Smile
Teraz sprawdzam czy będzie chodziło z konta brata, na moim kompie, niby ten sam adres ip tylko inny komp, zoabczymy Smile


RE: Sharowanie bota - boziolek123 - 06-29-2013

(06-27-2013, 03:20 PM)Ziggy1992 Wrote: juz jest ban Big Grin
godzinke pochodziłna drugim ip w domu i wyskoczyłę ten error 800000 anti-share block Smile
Teraz sprawdzam czy będzie chodziło z konta brata, na moim kompie, niby ten sam adres ip tylko inny komp, zoabczymy Smile

LOL xD to jak to jest mozliwe ze ja tak robie non stop xD