BBot - The best bot of the world
bot nie czyta wpt - Printable Version

+- BBot - The best bot of the world (https://forums.bmega.net)
+-- Forum: Support (https://forums.bmega.net/forum-6.html)
+--- Forum: Support & Help (https://forums.bmega.net/forum-8.html)
+--- Thread: bot nie czyta wpt (/thread-8376.html)



bot nie czyta wpt - shoter - 04-09-2013

to ze bot sie zacina to wiem ale wogole bot nie czyta mi wpt odpalam active i stoi albo wciaskam learn i nie robi wpt to tez jest blad wersji beta czy moze ja mam cos zle


RE: bot nie czyta wpt - varm - 04-09-2013

może być błąd bo niektórzy już skarżyli się na coś podobnego. U mnie działa wszystko dobrze, tylko nie chce klikać na studnie(Fibula) i to jest jedyny mankament jaki zobaczyłem. Oczywiście nie wspominam o tym że bot bardzo obciąża procesor, nie wiem tylko czemu...


RE: bot nie czyta wpt - shoter - 04-09-2013

to cipsoft ladnie namieszal tym update bbot nie daje rady a ibota podobno 50x trzeba wlaczac ;d


RE: bot nie czyta wpt - szeldo123 - 04-09-2013

jedynym minusem jaki ja odczuwam jest wysokie uzycie procesora

rozwiazane; wejdzcie w menedzer zadan i prawdopodobnie wlaczylo wam sie pare BMega.exe ja tak mialem. wylaczcie je i zostawcie tego ktory najmniej uzywa procesor. ja mialem wlaczone 4 bmega.exe nie wiem jakim cudem. wylaczylem 3. zostawilem tego ktory zabieral 0-1 cpu


RE: bot nie czyta wpt - varm - 04-09-2013

Patrzyłem, to nie to. Zauważyłem tylko że jak jest jeden bbot włączony to użycie procka jest na poziomie 20% jak odpalę drugiego to nagle do 60% skacze...


RE: bot nie czyta wpt - Protektor - 04-09-2013

Ja Tam Nienazekam Big Grin odpalam 2mc i 100% uzycia xD


RE: bot nie czyta wpt - rkslukasz - 04-10-2013

Witam mam problem mianowicie wczutuje skrypt, bot przechodzi 1 wpt i na tym konczy swoje działanie, wczytywalem kilka skryptów i za kazdym razem to samo przejdzie 1 kratke i stoi, macie moze jakis sposob na rozwiazanie tego problemu ?


RE: bot nie czyta wpt - Xoleran - 04-10-2013

Moj robi tak z 2 kółka expa i sie zatrzymuje ;p wtedy czekam tak z 5 min i zaczyna działać normalnie ;d xD


RE: bot nie czyta wpt - shoter - 04-10-2013

wyszla znow nowa wersja a mam ciagle to samo juz to robi sie powoli denerwujaceAngry


RE: bot nie czyta wpt - rkslukasz - 04-10-2013

i od czego to zalezy ze jendym czyta i dziala normalnie a u mnie niechce nawet 1 wpt przejsc tylko przejdzie 1 kratke i koniec... niby juz nie wersja beta a nadal nic mi nie dziala


RE: bot nie czyta wpt - shoter - 04-10-2013

(04-10-2013, 12:33 PM)rkslukasz Wrote: i od czego to zalezy ze jendym czyta i dziala normalnie a u mnie niechce nawet 1 wpt przejsc tylko przejdzie 1 kratke i koniec... niby juz nie wersja beta a nadal nic mi nie dziala

tez tak mialem wiec sprobowalem odpalic najpierw bota potem tibie to doszedl mi do magic shopu i koniec a mojemu koledze normalnie wszystko dziala


RE: bot nie czyta wpt - rkslukasz - 04-10-2013

wiadomo czy beda jeszcze jakeis poprawki czy komu dziala temu dziala i tyle w tym temacie bedzie ?


RE: bot nie czyta wpt - barszczu1905 - 04-10-2013

Bo jest debug poczekaj na stabilna wersje bota, ja bym nie ryzykował na tym bocie teraz puszczaćBig Grin