BBot - The best bot of the world
Hacked ? - Printable Version

+- BBot - The best bot of the world (https://forums.bmega.net)
+-- Forum: Support (https://forums.bmega.net/forum-6.html)
+--- Forum: Support & Help (https://forums.bmega.net/forum-8.html)
+--- Thread: Hacked ? (/thread-9218.html)



Hacked ? - Majaki - 05-02-2013

Nie wiem jakim cudem ale właśnie ktoś ojebał mi 70 ek. PC czysty miałem jedyną rzeczą jaką pobierałem to bbot i tibia z oficjalnej strony... 200k + eq poszło się jebać... Czytałem nie raz że to przez tego bota nie wiem czy to prawda ale zaczynam w to wierzyć...


RE: Hacked ? - Pinio - 05-02-2013

Gościu zastanów się co Ty pierdolisz. Po co Mega by Ci miał hakować jakiegoś nędznego 70 knighta i zarabiać na tym 300k, jak on z jednej licencji bota ma większy profit. Myślenie nie boli.


RE: Hacked ? - sewcio123 - 05-02-2013

może coś ściągałeś i był w tym keyloger, albo wchodziłeś na jakieś niezaufane strony. Przyczyn może być wiele


RE: Hacked ? - macio_g5 - 05-02-2013

Majaki, wątpię żeby okradł Ci Mega 70ek z 400k około na koncie, w końcu to 15zł, a to aż 1,2 licencje do bota, czyli dla niego nic ;p


--Kropek Wink


RE: Hacked ? - Majaki - 05-02-2013

Nie mówię że mnie akurat Mega okradł, nawet tego nie sugeruje.. może w skryptach nie mam pojęcia.. W każdym razie spora strata jak dla mnie to była.


RE: Hacked ? - [email protected] - 05-05-2013

Dawaj na azure :d Kwiatek


RE: Hacked ? - Apausfo - 05-05-2013

Nie macie co komentować, że tylko 70 EK i tylko 400K bo dla kogoś to może być właśnie postać, którą boci dla kasy a kasę zaś przeznacza na questy i zabawe w Tibii, just skupia się na tej postaci i mu jej normalnie szkoda więc BES HEJTUW PLIS.

PS. W hacku to i 20k stracić szkoda.


RE: Hacked ? - Gramytibia - 05-05-2013

A może sciągałeś jakies vt lub coś bo z bbota nie mogłeś tego złapać


RE: Hacked ? - gogol13 - 05-05-2013

Moderatorzy powinni z automatu usuwać tak głupie pomówienia ;]

" PC czysty miałem jedyną rzeczą jaką pobierałem to bbot i tibia z oficjalnej strony... "

Śmiech na sali a windowsa to nie masz sterowników ? może keya w .net framework ściągnąłeś zresztą i tak szkoda czasu ;s


RE: Hacked ? - Majaki - 05-05-2013

Milcz gogol13... Najlepiej jest cisnąć komuś i dojeżdżać.


RE: Hacked ? - gogol13 - 05-05-2013

(05-02-2013, 04:27 PM)Majaki Wrote: Nie wiem jakim cudem ale właśnie ktoś ojebał mi 70 ek. PC czysty miałem jedyną rzeczą jaką pobierałem to bbot i tibia z oficjalnej strony... 200k + eq poszło się jebać... Czytałem nie raz że to przez tego bota nie wiem czy to prawda ale zaczynam w to wierzyć...

eh moje 200k i eq Big Grin ale mi ich szkoda Big Grin tak ciężko do tego doszedłem ręcznie grając Big Grin że nigdy nie wbije 70 lvl Big Grin

Ogarnij sięęęęęęęę



RE: Hacked ? - Majaki - 05-05-2013

wyjdź.


RE: Hacked ? - gogol13 - 05-05-2013

(05-05-2013, 10:11 PM)Majaki Wrote: wyjdź.

wyszedł bym ale wolę tobie współczuć żebyś nie został z tym sam :] bo jeszcze z
okna skoczysz ... czy coś a nie chcę robić problemu twoim sąsiadom z plamą na
zajebistym chodniku ...


[Image: mediolan_duomo_zdachu_6771.jpg]


RE: Hacked ? - Apausfo - 05-06-2013

Fajny ten chodnik ale skończcie panowie. Na bank ściągnąłeś jakies trefne vt/ts lub jakis ip changer.


RE: Hacked ? - NibySorcAleKnight - 05-07-2013

a Ja zgodzę się z kolega co do hacków, moze nie tyle co sam typ od bbota ale w skryptach jakoś. Bo sciagnelem skrypta, za 2h puste konto, wczoraj na noc wzielem tez drugi raz wpt bo sie spieszylem i tylko sciagnelem i postawilem na noc rano juz czyste konto. Razem to na ok 80 cc w dupe juz jestem


RE: Hacked ? - roofik5 - 05-07-2013

a znacie się trochę na skryptach ? na xerenie swego czasu robili tak że w wpt bylo po prostu ze wysyla all kase na jakas tam postac. ale też nie zawsze każdy z xereny ściągał ;d przejrzyjcie te skrypty


RE: Hacked ? - macio_g5 - 05-07-2013

@Roofik5
True, dlatego lepiej uważać ;)

A jeśli chodzi o keyloggery w skryptach, to wątpię żeby ktoś takowy zamieścił, bo nie słyszałem jeszcze o keyloggerze w rozszerzeniu .bbot, które lajtowo działa jako skrypt, nic go nie wykrywa a mimo to jest to keylogger.


--Kropek ;)