Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebna Pomoc Przy Skryptach.
#1
Witam, mam problem z ustawieniem "CAVEBOTA".

Mianowicie, skorzystałem z pomocy "[POLSKI TUTORIAL] Jak zrobić prosty scrypt 100% afk" i wszystko byłoby świetnie ( dp walker CAP<150, depositer, refiler, item seller etc.) lecz mam taki problem iż gdy postać zrobi kółko na respie mimo że ma nadal ponad 1000 capa wraca do depo i wykonuje wszystkie poprzednio wspomniane opcje. Nie chodzi po respie dopóki jego cap nie spadnie poniżej 150 lecz wraca za każdym kółkiem po respie.

Proszę o szybką pomoc, odwdzięcze się Rep'em.

Pozdrawiam, Behemoth1908.
#2
oddzieliłeś droge na expie "full check'iem" i droge do depo ?
#3
(09-05-2012, 11:16 AM)Kajtek Wrote: oddzieliłeś droge na expie "full check'iem" i droge do depo ?


Tak w miejscu gdzie zaczynał i kończył się cavebot (ten chodzący po respie) dałem Full Check i w nim wpisałem CAP<200.
#4
tak wiec z tego co zrozumiałem w full check wypełniłeś tylko 1 rubryke xD

w 2 piszesz co ma robić jak jest zapełniony (depo)
a w 3 piszesz exp.

oczywiście przed rozpoczęciem kółka na expie powinieneś zrobić "label" o nazwie exp, a na rozpoczęciu drogi do depo "label" o nazwie depo.

Wtedy powinno działać.
#5
(09-05-2012, 11:54 AM)Kajtek Wrote: tak wiec z tego co zrozumiałem w full check wypełniłeś tylko 1 rubryke xD

w 2 piszesz co ma robić jak jest zapełniony (depo)
a w 3 piszesz exp.

oczywiście przed rozpoczęciem kółka na expie powinieneś zrobić "label" o nazwie exp, a na rozpoczęciu drogi do depo "label" o nazwie depo.

Wtedy powinno działać.


No dobrze spróbuje tego, ale mam pewien problem bo w zakładce Full Check mam tylko jedną rubryke tzn. jeżeli mógłbyś mi podać przykład co mam tam wpisać? Ja jedynie wpisuje tam CAP<200 i to wszystko.
Np. Mógłbyś Mi napisać co i dokładnie gdzie mam to wpisać. Pod punktami, byłbym bardzo wdzięczny..
#6
Użytkownik Kajtek pomylił FullCheck z FullCheckLabel

Polecam tą drugą opcje : robisz wszystko tak jak napisane w poradniku , jednak.. Są pewne zmiany

Na początku kółka na expie robisz label o nazwie np. Start i robisz to kółeczko po respie potem dodajesz wpt o nazwie FullCheckLabel i tam wpisujesz :

Code CAP<200
Label on full Koniec
Else Start

po postawieniu fullchecklabel robisz wpt label o nazwie Koniec , a po tym już wpt do refila.
#7
mala pomylka Sad( jak cos to pisz na gg postaram sie pomoc 7399513


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)