Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carniphila + Taranula. Port hope for mag
#1
Heart 
Profession: Mag
Lvl : 33+
Exp: ~~15-25/h
Relifer: 130 mana potions, 20 health potions. Przy 30 manasach idzie do depo.
Drop: Wszystko co wartościowe.
Profit może byc ciekawy jeśli będzie troche farta.

Można wziąc taska na Carniphile jak i tarantule. Dodałem jedno expowisko z tarantulami przez co wychodzi 50 carniphili i tarantul na godz.


Skrypt tylko na robiony na taska testowałem go okolo 9 godzin (co 3 h przerwa)
Trzeba ręcznie zabić bossy :/

Proszę komentować oraz rep + jeśli skrypt chodzi odpowiednio.

Potrzebne exori flam.
p.s.

jest macro na paraliż także pełen chillout.

Screen z testa:

[Image: 62891842826659375515.jpg]

exp na premium staminie.


Attached Files
.bbot   [psot\'s] Carniphila tarantule.bbot (Size: 10.72 KB / Downloads: 333)
#2
char mi prawie padl ;/ , 43 lvl ms

nie wracal mi do dp a juz potek nie bylo :o
ale oczywiscie rep+
a powiedz jaki loot z bossow? ? Tongue
#3
Ja sobie tam biegałem 37 charem :p

loot z bassów tak jak z carniphili xD Jedynie to z hide miałem kase.

Ustaw sobie może by chodził do depo przy 40 potkach ?
#4
wyszedlem na 15 min z domu i
Character Deaths
Nov 24 2012, 21:03:16 CET Died at Level 43 by a bug.

lol's cos nei tak z nim
#5
Już poprawione.

frosher nie poprawiaj moich skryptów.

p.s.

prosze równiez bys to usunal...
#6
Nie mam pojęcia czemu ty padłeś, teraz to znowu testowałem i nawet jakbyś miał ustawione refilowanie przy 30 potek to powinien normalnie chodzić.

Ale przepraszam i mam nadzieje,ze to sie nie powtórzy.
#7
jak mozna przerobic ten scrypt na pallka? prosze o pomoc Smile
#8
Możliwe,ze przerobie lecz dopiero jak wbije swoim pallkiem 30+ lvl.
#9
Kajtek nic sie nie stalo spadly tylko bohy i dragon shield ale jebac to Tongue

ja teraz potrzebuje skryptow dla RP Tongue 80++ XD
#10
to nie poszedłeś po to ?Big Grin

pena wlasciwie mozesz napisac przy ilu refila zrobic i ile spearow kupowac Tongue
#11
Ja bym potrzebowal ale dla kiny takie cóś Big Grin
#12
Możesz napisać przy ilu refil itd.

Tylko nie wiem czy zostawić Ci leczenie podczas paraliżu.
#13
Kuurcze super jest skrypt, szkoda tylko ze nie lata po wszystkich dziurach z tarantulami ;/
Loot of Deathbine: carniphila seeds, a dark mushroom, a platinum coin, seeds, a shadow herb, a small emerald, a terra amulet, terra boots
Loot of Hide: 3 platinum coins, spider silk, a terra hood
#14
Te kółko co robi trwa 30 min +, a potek leci około 40 na pierwsze,a potem po 30 (chyba) a na 30-40 lvl duzo potek sie nie dzwignie. Troche nie rozumiem o jakich dziurach piszesz :]
Pamietaj rowniez,ze tutaj chodziło bardziej o carniphile,tarantule to tylko dodatek.
#15
(12-03-2012, 05:17 PM)Kajtek Wrote: Te kółko co robi trwa 30 min +, a potek leci około 40 na pierwsze,a potem po 30 (chyba) a na 30-40 lvl duzo potek sie nie dzwignie. Troche nie rozumiem o jakich dziurach piszesz :]
Pamietaj rowniez,ze tutaj chodziło bardziej o carniphile,tarantule to tylko dodatek.

W sumie fakt, z tym 40 lvlem, a gdyby zrobić to np dla palladyna ze wszystkimi zejsciami na tarantule + carnphille?
Nawet jesli robiąc skrypt chodziło bardziej o Carnphile, nie tarantule, to nie zmienia t faktu ze na godzine bije więcej tarantul. Skrypt swietny, przemysl przerobienie go na paladyna Wink Rep +
#16
Ale Ci o jakie dziury chodzi (na to i dalej nie odpowiedziales Smile)?? te 3 po drodze na carniphile ? bo jeśli tak to troche nie ma sensu :/ biegałbym częściej do depo albo cos takiego.

Tarantuli zabija mniej wiecej tak samo co carniphili Smile Różnica wynosi 10 na godz. Dodając do tego twoje dziru wynosiłoby to jakieś 200-270 tarantulli na kółko. Czyli więcej roboty przu taskach.
Pamietaj,ze robiąc taski (brałem 2 pod uwage) idać dokończyć carniphile mniej wiecej w tym samym czasie idziesz rowniez na hide.

przerobienie tego na rp będzie prawdopodobne razem z przerobieniem tego na ek. Teraz czekam na bbota jak i pacca (musze duplikat karty zrobić bo zgubiłem) wiec to potrwa kilka tyg.
#17
nie wiem, czy tylko ja to mam, ale przy dziurze miedzy banuta, a dolna kladka w strone dworcow, przy dziurze do odkopania(skrot banuty) zatrzymuje sie i resetuje jakby. ;d

dopiero jak odkopie recznie to wchodzi i rusza dalej, daloby rade to poprawic?
do reszty nie mam zastrzezen, zrobilem juz z 9-10 taskow, tylko te dziure otwieram recznie :c
#18
poczekaj chwile i zobacz czy sam to otworzy. Ja to testowałem 1.3 h przez co zrobiłem 3 kółka ? i nie miałem z tym problemow.

co do poprawienia to przeczytaj posta wyzej,a szczegolnie ostatnie zdanie.
#19
zakladam ze ustawione jest light shovel a Ty masz w backapcku shovel, badz odwrotnie, wiec w cavebocie mmussiz to poprawic pod siebie
#20
(12-08-2012, 01:00 AM)Tehacjusz Wrote: zakladam ze ustawione jest light shovel a Ty masz w backapcku shovel, badz odwrotnie, wiec w cavebocie mmussiz to poprawic pod siebie

nie za bardzo Smile Czasem lepiej sciagnac i zobaczyc zanim cos sie napisze.
problem jest taki iż bbot jak goni potwora to czasem moze nie wrocic tam gdzie powinien. (w tym przypadku ucieka xD)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)