Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak naprawić picie potionów.
#1
A więc od 2h przeglądam forum, i nie znalazłem konkretnego tematu na temat leczenia się potionami.
Bot ogólnie jest już na wyższym poziomie niż wersja 8.6 bardzo fajnie wszystko działa, interesuje mnie jedynie problem leczenia, i doszedłem do wniosku że to przez Windowsa 7 64 bity, gdyż część osób z tym systemem skarży się na to.

Kieruję pytanie do wszystkich którzy mają wiedzę jak naprawić to leczenie bo niestety bocąc na dl fenrock czasami potrzebuje użyć ghp a nie chce mi się siedzieć cały czas przy kompie. Dodam że to jest całkowicie nowy scrypt zrobiony dzisiaj.
#2
Podbijam.
Mi też poty nie działaja i tez mam win7 home edition 64bit (oryginał)
#3
Ja mam Windows Xp sp2 i też nie działają ;d
#4
Ja mam 32bity win7 Ultimate i również nie działa...

http://forums.bmega.net/showthread.php?tid=9392 tutaj kolega podał skrypta
#5
Ja mam win 7 i też nie działa -.-
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#6
Macro kochani
1000 {Macro Sample} POTION:=266 LIFE:=60 Target.Self() Target.Health()<=!LIFE! Target.Shoot(!POTION!)

POTION : ID pota
Life = Wyrażenie ilość Hp w %
1000 - Okres po którym nastąpi użycie potka, doradzam zmienić na 500 lub 200.
#7
Mam! Big Grin U mnie działa bez zarzutu. Licze na Reputy.
1000 {Macro Sample} POTION:=X LIFE:=Y Target.Self() Target.Health()<=!LIFE! Target.Shoot(!POTION!)


X= ID Potiona jaki ma pić (jest w necie all)
Y= ile musi mieć życia postać żeby użyć potiona.
#8
(03-04-2013, 02:07 PM)NewProOgarBbot Wrote: Mam! Big Grin U mnie działa bez zarzutu. Licze na Reputy.
1000 {Macro Sample} POTION:=X LIFE:=Y Target.Self() Target.Health()<=!LIFE! Target.Shoot(!POTION!)


X= ID Potiona jaki ma pić (jest w necie all)
Y= ile musi mieć życia postać żeby użyć potiona.

Oo... Ty się dobrze czujesz ?
#9
(03-04-2013, 02:17 PM)malaga Wrote:
(03-04-2013, 02:07 PM)NewProOgarBbot Wrote: Mam! Big Grin U mnie działa bez zarzutu. Licze na Reputy.
1000 {Macro Sample} POTION:=X LIFE:=Y Target.Self() Target.Health()<=!LIFE! Target.Shoot(!POTION!)


X= ID Potiona jaki ma pić (jest w necie all)
Y= ile musi mieć życia postać żeby użyć potiona.

Oo... Ty się dobrze czujesz ?
Tak, dziękuje. A dlaczego pytasz? Smile
#10
Wiesz... poprostu, wydaje mnie się conajmniej głupie duplikować kogoś post i prosić o reputy...
#11
gdzie to wpisać? bo jak wklejam w editor macro i robie done to nie działa
#12
Create new macro => Wklejasz => klikasz "Done" => Zaznaczasz "Enable Automacros" i śmigasz ;D


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)