Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bot przestaje leczyć w pewnym momencie!!!!
#1
Już 2x padłem na ice with z powodu takiego że bot przestał się leczyć, chodzi po expie i nagle przestaje się leczyć jak to zauważyłem? Pierwszy raz na tablecie przez aplikacje która streamuje a drugi raz na komputerze gdy ice with uderzyła mnie ostatni raz. Straciłem łącznie 120k na blesy .... kto mi to zwróci? Internetu mi nie urwało bo bot biegał za witch, a się nie leczył, poty mam ciągle w plecaku i to 300 manasów i 50GHP ... Po prostu w pewnym momencie jakby przestał się leczyć i ded ....
#2
W ogóle go testowales? Może jakiś chwilowy bug, albo musiales jakiś błąd w healerze zrobić.
#3
Nowa wersja bbota masz ?? Może użyj macro zamiast Healera ;! Może skrypt jest niedopracowany i nie wyrabia z leczeniem(exuased i te sprawy)
PS: napisz mi na pw jak streamować swoją postać i mieć doniej dostęp przez www
#4
Dziś kolejny ded, i to przy bardzo słabym potworze ... jak barbarian. Co jest z tym botem? on się przestaje leczyć w pewnym momencie
#5
zioom ja nie wiem co ty masz za cuda ustawione, ale ja swoim 100+ ekiem na corymach boce i czasem na full respie jak podejdzie 4-5 corymow to uzywa exura ico z 5 razy pod rzad i mi wszystko dziala! ani razu tu nie padlem, a nabilem juz ponad 30 lvli Smile spojrz w healerze czy masz dobrze ustawione, czy masz wlaczone itd. posprawdzaj.
#6
Wklej screena z zakładki Healing
#7
Dobra wszystko wyszło na jaw. Okazało się że pomyliłem ultimate z great health potion, a gdy bot nie wyrabiał z exura ico schodził poniżej danego progu i powinien używać great, a że źle ustawione było to się nie leczył i ded.
Z bbota już 4 lata korzystam i pierwszy raz mi się coś takiego przydarzyło ;p


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)