Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zostawia potworki na red hp
#1
Gdy bije jednego draga to jest ok, ale gdy są dwa, to zjedzie jednego do reda i go nie goni i zaczyna bić drugiego. Można jakoś to ogarnąć?
#2
Bot zmienia cel bo moob ucieka czy bot zmienia target?
#3
Zmienia target jak mob zacznie uciekać na red hp.

@edit
Czasami nawet jak jest jeden mob i zacznie uciekać, to po prostu go olewa i idzie dalej.


@edit2
albo po prostu czeka, aż target zniknie z ekranu i bije następnego albo idzie dalej, jak już zobaczy na battle tego co uciekł to go nie dobija
#4
A są jakieś fire fieldy na ziemi?

Nie wiem jaka może być tego przyczyna, musiał bym mieć tego bota z twoimi ustawieniami u siebie żeby zobaczyć o co chodzi.

Dodaj sobie to w macro i powiedz czy dobrze działa:
Code:
Target.ByName(Dragon)
#5
Są fire fieldy, ale mam ustawione 'walk over'. Zaraz sprawdzę makro i napiszę jak efekty.


@edit
Makro nie pomogło i on nawet te smoki zostawia jak nie stoi na fire fieldach.
#6
Macro powinno działać. Nie wiem dlaczego u ciebie tak się nie dzieje. Jak to nie pomoże to coś źle robisz:


Code:
Target.Foe()
#7
Tylko co mogę robić źle?
#8
Tylko na dragach bot świruje? Bo jak tak to pewnie coś z ff jest nie tak. Ktoś też tak miał, że bo nie chciał gonić mooba bo był ff.
#9
Wejdz w War Tools > Basic War i zaznacz Lock Target , będzie dobijał potwory.
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]
#10
Na trolach jest podobnie, tylko że to opiera się o otwieranie ciał, jak bot otworzy ciało i wyciągnie loota, to olewa potworka na red hp, czeka chwile i bije te z full hp, a potem nie wraca do tych uciekających, oczywiscie niezaleznie od ustawienia kiedy ma otwierac ciala; po zabiciu, smart, czy przed zabiciem

A co do war tools, nie wiem ile w tym prawdy ale czytałem że elementy z tej zakladki są bardzo wykrywalne

Pozdrawiam
#11
Nawet z trzymaniem targetu nie pomaga, po prostu stoi w miejscu i ma w dupie tego draga.
#12
w tibi wejdz w opcje > general > auto chase off odznacz ta opcje i daj follow w grze to pomoże pozdrawiam.
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)