Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 4.25 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[EK]{CARLIN}Coryms_by_Preze$
#41
lvl masz podany adekwatnie do skryptu- kupuje manasy, pacc nie musi być ale wtedy zurzywa więcej potek(niema utury) ale i tak niezły profit.
#42
(04-21-2013, 06:00 PM)seppuku Wrote: Czy skrypt się nadaje na Facc bez softow za to z zapasem Manasów w depo ??
czy jakieś lepsze skille muszą być ?

tak bez problemowo.
Jak działa to rep
#43
Kozatzki skrypt, dziękówa ;d
#44
Skrypt dla 60 jest genialny mam nadzieję że jak dobije 80 to się nie zawiodę. Takie pytanie czemu nie dodałeś kilku jaskiń w bliżej kazordoon? 60+ spokojnie sobie tam poradzi a nikt tam praktycznie nie biega.
P.S nie poznałem do tej pory max możliwości zarobkowych bo na innym skrypcie biega tu kilka 100+

OCZYWIŚCIE REP Wink
POMOGŁEM!? DAJ REPUTA!!!
#45
haha dzięki Smile
Ten na 80 jest jeszcze lepszy!!!!!
#46
coś mi szwankuje ten skrypt 80+. W banku w carlin się zacina mówiąc "withdraw" ale później już nie pisze ile ma wyciągnąć i tak idzie do magicznego, nic nie kupuje schodzi do corymów i zawraca spowrotem do refillera.

a najlepsze że nie mogłem rozkminić co jest źle i włączyłem ten 60+ i mimo że wcześniej wszystko działało to teraz ten sam błąd co w tamtym. Nie ogarniam.
#47
(05-01-2013, 07:30 PM)Preze$ Wrote: haha dzięki Smile
Ten na 80 jest jeszcze lepszy!!!!!

Czyni mnie bogatszym dzień w dzień ;d
#48
no to pięknie- też się tma kokosów dorobiłem Smile
#49
fajny skrypcik- ten na veno również.
#50
Try to put the description of the scripts in english... If you can't try to do it by google translator... That way non polish people would trust it more... You would get more downloads and more REP...

BTW your script is working fine for me... level 57 knight already leveling on the 60 script Big Grin good profit and around 40~50k exp/h
#51
thanks man next script's i will describe on english version as well.
#52
Okeey after me exams i will make 1 more spawn of coryms for free.
#53
responisibility
#54
i see it's on 3 page, maybe some 1 want to use it and give me rep.
#55
Działa idealnie! REP!
#56
dziękówka.
#57
for paladin lvl 48 please Sad
#58
i have but paid ;p
#59
how much for it
#60
prezes jestes prze huj szkoda ze tylko 1 reputa moge dac! mistrz !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)