Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ED 200
#1
[OTS] Potrzebuje skryptow na banute/gorome lub jakis inny dobry exp dla 200~ ed
najlepiej z refilerem gmp/sd
#2
Dołączam się, ale rl.
Please give me reputation if I helped you.
#3
Lizard Chosen x Ghastly Dragons
» Profa Druid
» Tester: Level 270+
» Level Polecany Level: 200-220+ (Main Spawn) | 250+ (Cobra Spawn) | 270+ (Ghastly Dragons)
» Exp/Hour: 150k to 250k
» Profit/Hour: 25k to 50k

» Questy: mission 9 of The New Frontier Quest

Variables etc , ustawiasz tylko healera i manasy pod siebie i śmiga Smile

Optional Pvp: 1000k Open Pvp: 900k Hardcore Pvp: 500k Preview: 500k

Sprzedaje lota , etc etc , zainteresowany ? GG 6459021
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#4
Ja wam zrobie za 100k na pvp / 200k nonpvp, mozliwosc casta itp/ jak cos pw
#5
Macie pomysł gdzie 150 ED puszczać? Tak żeby miał 200k/h. DL'e odpadają bo ten świetny bot nie otworzy DL'a jak padnie na ogniu, a co 2 DL tak pada więc waste 100%.
#6
forsty ? ale troche lipa byla by zrobic passage na okolnir jak by go wywalilo na inna wyspe
#7
No własnie też nie wiem jak to zrobić z tym passage. A po 2 frosty słabo by bił bo nie ma tak jak sorc gran visa i tego dobrego wanda na enegry.
#8
moze jakies wyrmy byly by odpowiednie jak myslisz?
#9
Na 2 Wyrmach by miał juz problem. Na 3 by mógł się złozyć. Ja jak robie scrypty na maga to daje zeby postac blokowała potwora, bo nie da sie uciekać na tym bocie. Na 150 zrobie banute z SD.
#10
powiem ci moze wargolemy z sd na yalahar? blisko, nawet nawet exp, loot tez niczego sobie, mysle ze na otsie by sie lajtem zwracalo
#11
Ja gram na rl. Banuta ciezko bedzie na 150, bylem przed chwila recznie pograc i czsami po 3 potwory wyskakiwaly to bot by juz lezal, ja musialem uciekac. Trzeba myslec dalej gdzie.
#12
Zeby was nie wywalalo na inna wyspe trzeba miec na sobie dwarven ring. + Cala noc dzis bocilem na dl'ach i mi otwieral na ogniu takze nie rozumiem Smile
Please give me reputation if I helped you.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)