Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sms podalem zly kod
#1
zamaist KOD XXXX
napisałem tylko XXXX czy moge jakos odzyskac kase z konta????Undecided
#2
nie, skoro nie potrafisz przepisac tego co masz napisane to znak, zebys nie bocil tylko wzial sie za nauke mimo ze wakacje sie zaczely
Pomoglem? DAJ REPUTA !
If I help you, REP ME ++ !
#3
debil hahahhhaa
#4
to po chuj dają takie mylące coś jak "KOD XXXX" skoro pisze wczesniej kod to przeczytałem to i myślałem, że to drugie. ale znowu admin cwel pizda nie pomyślał bo nie ma mózgu i jest chujem elo
#5
wiesz co, chyba jednak ty nie masz mózgu Smile
#6
Ale jesteście pomocni, napisz do Bmega w angielskim supporcie, oraz spróbuj napisać do supportu tej firmy co przetwarza smsy, z pewnością dadzą Ci kod, bo w końcu otrzymali za to pieniądze.
#7
(06-28-2013, 09:34 PM)debilos123 Wrote: to po chuj dają takie mylące coś jak "KOD XXXX" skoro pisze wczesniej kod to przeczytałem to i myślałem, że to drugie. ale znowu admin cwel pizda nie pomyślał bo nie ma mózgu i jest chujem elo

Nick mówi sam za siebie Wink
Ogarnij główkę i naucz się czytać ze zrozumieniem.
#8
Pytał się o radę, a więc jeśli nie macie nic mądrego do powiedzenia proszę admina o zamknięcie tematu.
Hajt off..
[Image: sGmYH7p.png]

_____________________________________________
#9
(06-29-2013, 01:38 PM)Seeken Wrote: Pytał się o radę, a więc jeśli nie macie nic mądrego do powiedzenia proszę admina o zamknięcie tematu.
Hajt off..

Nie tylko zamknięcie ale i bana Wink
#10
(06-28-2013, 09:34 PM)debilos123 Wrote: myślałem

Nie rób tego więcej.
Please give me reputation if I helped you.
#11
(06-29-2013, 02:55 PM)Apausfo Wrote:
(06-28-2013, 09:34 PM)debilos123 Wrote: myślałem

Nie rób tego więcej.

BUMP !
#12
(06-29-2013, 02:55 PM)Apausfo Wrote:
(06-28-2013, 09:34 PM)debilos123 Wrote: myślałem

Nie rób tego więcej.

Your reputation rating has successfully been added for this user.
#13
ale jakim trzeba byc gimbusem, zeby majac wyraznie zaznczony czerwonym kolorem tekst ktory ma wpisac w sms i tak wpisc tylko polowe... serio tibia powinna byc conajmniej od 17 roku zycia...
Pomoglem? DAJ REPUTA !
If I help you, REP ME ++ !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)