Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebuję zbiór WPT Na mały level.
#1
Cześć chcę zakupić 1 lipca BBota, postać chcę wyexpić od 1 levela więc potrzebował bym skryptów 100% afk,
- Przechodzenie Rooka 100% afk
- jakieś dobre expowisko 8-30 coś typu cashmakera 100% (DEPOSITER ITP)
#
tak dodam od siebie wgl opłacało by się kupić tego bota? Nie chce zostać zbanowany po tygodniu używania go. Chciałbym trochę zarobić na tym bocie(GP).
#2
Oplaca sie, bo jednak moza w szybko sposob wbic lvl i zarobic troche kasy. Niektore rozwiazania ten bot ma prymitywne, ale za takie pieniadze to czego mozna sie spodziewac? : P

A skrypty masz na forum, wystarczy dobrze poszukac.
#3
Chlopie nie daj sie wciagac , 100% wykrywalny bot , niby 5k typa uzywa i jest chyba conajmniej 200. Typki chca na tobie zarobic !!! Zauwaz jak zbiera loota , nawet krzyzyka nie rusza , a o refillerze juz nie wspomne. Jesli chcesz kupuj bota , wiecej stracisz niz zyskasz.
#4
patrzyłem jak kolega boci na tym bbocie, mam pytanie jedno, dlaczego nie zawsze otwiera loota? Dlaczego mu się tak strasznie tnie ten bot jak zminimalizuje tibie?
#5
(06-29-2012, 09:38 PM)Kaap Wrote: patrzyłem jak kolega boci na tym bbocie, mam pytanie jedno, dlaczego nie zawsze otwiera loota? Dlaczego mu się tak strasznie tnie ten bot jak zminimalizuje tibie?

bo uzywa framerate limit?
#6
no masz racje, dziękuje. A tak jeszcze poza tematem , jak zrobić depositera do danych WPT i makro gdy wbije X lvl zabija wszystkie potwory do o koła i exituje ?
#


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)