Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lylu Free Script Service
#1
Star 
Krótka Historia : Witam, jestem nowym w zasadzie użytkownikiem Bbota Moją przygodę z Bbotem, zacząłem dopiero 3 Miesiące temu, gdy znudziły mnie już Nieudane Skrypty bez Depositera, etc. Tak Więc postanowiłem stwożyć Servis Skryptów które mam nadzieje Umilą wam czas na zdobywanie doświadczenia Smile



Skrypty Dla RP
Darashia Rotworms West
.bbot   [RP] Darashia Rotworms 100% afk by Lylu.bbot (Size: 11.96 KB / Downloads: 78)
Pamiętaj o Repucie Smile
Opis : Wystarczy Wystartować w dp. Posiada Depositera, Refilera (10 mana potions, 10 health potions, 16 Spear).
Exp = bez premmy 14k/h
Profit = +1k/h
Testowane : 20 RP
Polecany lvl : 20
Update : 1.0






Skrypty Dla ED
Liberty Bay Nightstalkers+Earth
.bbot   [ED]LB nighstalkery(-1-2) 100% afk by Lylu.bbot (Size: 10.38 KB / Downloads: 216)
Pamiętaj o Repucie Smile
Opis : Start już w dp. Skrypt jest 100% więc posiada Depositera, Refilera (fullcheck : 200 smp). Schodzi także na poziom -2. Refiler dokupuje do 200 smp, a przy 70 wychodzi z racji tego ze na jedno kolo może trochę zejść manasków jest liczba 70.
Exp =od 60k/h do 82k/h EXP PODAWANY BEZ PREMIUM STAMINY
Profit = od -8k do +30k
Testowane : 93 ED
Macro wykożystane w Skrypcie : Auto Mount
Polecany lvl : 80+
Uwagi : Polecam Kupic mu Brown Mushroomy tak 100 na noc wystarczy, ponieważ food tam nie leci.
Update : 1.1







Skrypty Dla EK
Wyrmy LB +2 Full Afk
.bbot   [EK] Wyrms +2 LB Full afk By Lylu.bbot (Size: 7.88 KB / Downloads: 148)
Pamiętaj o Repucie Smile
Opis : Start już w dp. Skrypt jest 100% więc posiada Depositera, Refilera (Fullcheck : 550 mp, 100 ghp) (Refil Przy 100 manaskach).
Exp =120k/h
Profit = od -10k do +40k
Macro wykożystane w Skrypcie : Auto Mount, Utura
Testowane 138 EK
Uwagi : Ten skrypt nie zawiera Refilera od UHP ! Ponieważ na moim serwerze nie opłaca się mi robić dlatego ten skrypt jest dla 130lvl+ Najlepiej żeby miał 50 UHP
Polecany lvl : 130+
Update : 1.0




Czekam Na Reputy Big Grin
No i oczywiście możecie też dać miejscówki na które chcielibyście zobaczyć skrypt Smile
Do dyspozycji mam 130 ek, 136 ek, 93 ed, 70 rp, 22 rp. Pozdrawiam
Smile


już niedługo :
-[RP] Cyclops Edron -1-2 full afk
-[RP] Tarpit Tomb -1-2-3 full afk
-[ED] Earth Elementals Edron full afk
#2
Masz repucik za chęci. Zrób może mino tower na darashi dla ek.
#3
(12-23-2012, 11:07 AM)kulzon123 Wrote: Masz repucik za chęci. Zrób może mino tower na darashi dla ek.

Poszukaj, a znajdziesz 10 skryptów na darashie dla ek.


Jak dla mnie to możesz jakiś taki skrypt na darashie przerobić dla RP lub ED oraz jak masz chęci to zrobić pare skryptów dla ED 30-40+ pacc ofc.
#4
Quote:Jak dla mnie to możesz jakiś taki skrypt na darashie przerobić dla RP lub ED oraz jak masz chęci to zrobić pare skryptów dla ED 30-40+ pacc ofc.

A co masz bardziej na myśli jakąś konkretną miejscówkę ?
#5
też był bym zainteresowany skryptami dla ed 30+ Smile
np, tarantule w port hope
dla 33 ed z hailstorm rod
reszte ustaw według siebie aby nie było waste tylko.
Pobrałeś?
Wszystko Działa?
Pomogłem?
To nie bądź k.. daj reputa xD

[Image: spyyeed.gif]
#6
skryptow na tarantule jest mnustwo i to kozak takich ze juz od 25 lvla mozna smialo latac na full afk poszukaj
#7
witam myslalem o waspach na dara z depositerem ze jak ma 5-10 honey combs zanosi do dp
#8
Moge z dumą powiedzieć że Właśnie ukończyłem Skrypta na Liberty Bay Nighstalkery Smile
Jest gotowy do pobrania na stronie głównej Smile
#9
Opiszesz dokladnie te nightstalkery ? Jaki refill itp. NA jakim lvlu mozna tam sie wybrac itp.
#10
(12-25-2012, 08:31 AM)Noowy Wrote: Opiszesz dokladnie te nightstalkery ? Jaki refill itp. NA jakim lvlu mozna tam sie wybrac itp.

Już się biorę za robotęSmile za chwile będzie info. Big Grin
#11
Przetestowalem skrypt dla RP i wszystko dziala jak nalezy Big Grin
Oczywiscie rep + Wink
Pomogłem ? Daj reputa + Smile
#12
(12-25-2012, 09:13 AM)Keerads Wrote: Przetestowalem skrypt dla RP i wszystko dziala jak nalezy Big Grin
Oczywiscie rep + Wink

U mnie zawsze wszystko działa Smile
już niedługo więcej skryptów Smile
#13
Tarpid Tomb Vampiry dla 80Ek Smile
reflier bank itp Tongue
#14
(12-25-2012, 10:14 AM)Muszkamtt Wrote: Tarpid Tomb Vampiry dla 80Ek Smile
reflier bank itp Tongue

zobaczę Smile, może dodam akurat do listy oczekujących na zrobienie Smile
#15
Byłbym zainteresowany skryptem dla 45 RP, myślę o jakimś tombie bądź czymkolwiek co bedzie dawało jakiś przyzwoity exp. Z góry dzieny, oczywiscie daje reputa
#16
(12-25-2012, 12:31 PM)Maxmage Wrote: Byłbym zainteresowany skryptem dla 45 RP, myślę o jakimś tombie bądź czymkolwiek co bedzie dawało jakiś przyzwoity exp. Z góry dzieny, oczywiscie daje reputa

pomyślę też o tym Smile, tylko musze troche wbic lvl na rp Big Grin
#17
(12-25-2012, 02:32 PM)smrooker Wrote: Za godzinke przetestuje nightstalkery na lb. Powiedz mi tyle ile tam jest exp/h ?

aa sorry, to jest dla ed, wiec nie przetestuje ; )

Ten skrypt jest też dla ms Smile, tylko ja nie używam roda na ed Smile
#18
(12-25-2012, 03:12 PM)smrooker Wrote: Ja niestety jestem EK, w sumie to jest 3 minuty przerobic zeby kupowal mana poty i dodac macra na exori, ale nie chce mi sie tego robic w obcych skryptach, wole swoje robic pro Big Grin Jezeli chcesz, sprawdz ten temat:
http://forums.bmega.net/showthread.php?tid=7696
Niestety tam się nie nadaje na bocenie eka, ale myślę że już niedługo będę mógł dodać więcej nowych i dużo lepszych skryptów dla każdej z Profesji Smile
#19
@
Libety Bay Nighstalkery
   

Jest to lot na cala stamine Smile na Nighstalkerach

A tu lot z Wyrmów Smile
   
#20
HAHA Ładnie polocił xD


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)