Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem :c
#1
Mam problem. ;c
Jak wlącze bota, wszystko ładnie działa, a po jakims czasie przestaje biegać mi.. jak by się cavebot zatrzymywał, a reszta wszystko ładnie działa.. TYLKO CAVEBOT ZATRZYMUJE SIE.
Dodam do tego że jak poruszam trochę postacią, to zaraz znowu zaskakuje i zaczyna sam biegać xD podejrzana sprawa Big Grin

Jak by ktoś wiedział o co chodzi dziękuje za pomoc Smile
#2
Też tak niedawno miałem, tylko że na rope place.. No i wyszło, że wystarczy walnąć tylko fixed pointa na rope place i już się nie zatrzymuję.. Także spróbuj :S
#3
spróbować nic nie za szkodzi, ale poczekam na innych zdanie Smile
NescQ ale dziekuje za radę Smile
#4
Mam taki problem na tej wersji bbot 9,1 i 9,2 postac chodzi normalnie dochodzi do pelnej godziny typu 11;59 bot staje i wyskakuje ramka ze komputer zostanie wylaczony za 30sec

czy mial ktos cos takiego ??
#5
Tak mam i od nowa trzeba wlaczyc no nie stety trzeba sie ciszyc tym co mamy ;D Tak bocik za 10 zl to jest Kosio !
#6
Wklej skrypta którego używasz chyba ktos ci kawal zrobił i ustawił Shoutdown w protectorze.
Dla tych co nie grają na Preview World i nie botują na potworach z nowymi ciałami polecam powrót do wersji 9.0

@Sebusss
Też tak mialem że bot się całkiem crashował bot niby działał ale nie reagował z tibią. Zrobiłem format- pomogło

@Topic może macro na ruszanie pomoże ?
Code:
1000 {AntiStuck} Status.InPZ()==0 Self.MoveW Macro.Wait(300) Self.MoveN Macro.Wait(300) Self.MoveS Macro.Wait(300) Self.MoveE
Trzeba ustawić w protektorze Stucked 5 sec, i na dole macro wybrać
#7
uzywalem tego samego skrypta na wczesniejszych wersjach i bylo ok


(nie ma zadnego shutdown pc) wiec nie wiem gdzie problem a mialem zaznaczone server log 6:55 moze to Wink a komp wylacza sie tylko przy tych wersjach bbot


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)