Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Macros - Cavebot
#1
Siemka,

Umrę a tego nie zrobię. Próbowałem, mąciłem, robiłem ale nie potrafię.

Dwa problemy:
1) Cavebot - jak DL rzuca mi bombe po nogi po czym ucieka a ja stoję na środku bomby to pomimo tego, że go zabiłem (jestem ED) nie podchodzi do loota.
Czyli jeśli on ucieknie ( a na red hp wszystkie uciekaja Dodgy ) i stanie ode mnie 1sqm a ja będę stał na FB to nie podejdzie i nie weźmie loota.
A potem normalnie śmiga po tej bombie dalej przez waypointy (zaznaczyłem opcję fields: walko over)

Nie wiem co z tym fantem począć i pewnie na to jakieś macro można mieć.

I tutaj pojawia się drugi problem. Z macrami sobie totalnie nie radzę tak jak zrobię depozytera, refillera i ładne waypointy tak tego nie potrafię ogarnąć (jeszcze).

Potrzebuję jeszcze macro na to, że jak mam więcej niż 3 potwory na ekranie to zaczyna jak szalony ciskać w nie SDkami.
Widziałem tutaj ładne macra ale na exori a to mi zbytnio nie pomoże. No chyba, że będę UE ciskał.

I gdyby ktoś jeszcze umiał mi powiedzieć jak zrobić żeby manasy wkładał do innego bp po kupieniu to byłbym wniebowzięty Big Grin
Zaznaczyłem opcję żeby lootował do innego bp i nic Sad

Proszę o odpowiedz
#2
ustaw sobie ue jak sa 4 dl z tego macra na exori to bedzie oplacalne albo poprostu pozmieniaj troche w killer np jak masz attakowanie na 0+ to dodaj sobie 3+ tego samego potworka i wybierz sd to powinno pomoc a co do cavebota po prawiej w cave bot masz "Fields" czyli ta fire bomb itd dodaj walk over to bot nie powinien brac fire bomby pod uwage w lotowaniu chociaz sam nei testowalem
#3
Czytanie ze zrozumieniem...

UE na 4 DL nic mi nie da. Bo np jak ktoś mi zluruje i będzie chciał leczyć to w niego ue walne. DL nie padają na 1 UE a jak wejdę w 4 to mogą mnie zabić. Nie mówiąc jak mi ktoś zluruje 5.... Dodgy

To co napisałeś w kilerze ustawienie 3+ to priorytet nie ma nic do ilości potworów.

I trzeba było dokładnie przeczytać w cave bocie opcja z fieldami już jest zaznaczona i nic to nie daje. Zacina się jeśli stoi na bombie a DL umrze 1sqm dalej ode mnie a potem biegnie normalnie już.
#4
ue czy sd z ue przynajmiej uderzysz w wieksza ilosc a potem dobijesz z sd no ale jak tam wolisz a ue leczenia nie blokuje runa juz bardziej gdy jest jej spam "To co napisałeś w kilerze ustawienie 3+ to priorytet nie ma nic do ilości potworów." tutaj mialem na mysli zebys zrobil sposob bicia niz w przypatku 1 dl a jak masz 150lvl + to lepiej juz z ava to wybic tylko przy takiej ilosci nie ma co dodawac w targecie ze ma wave moijac bo bedzie biegal niepotrzebnie
#5
romecik > przypadku to po pierwsze.
Po drugie napisałem o co mi dokładnie chodzi. Po co chcesz mi to zmieniać? Nie chce walić ue waste many. Zresztą ktoś może mi w to ue wbiec. Mogę ustawić żeby nie biło jak ktoś będzie na ekranie ale to będzie zaraz przy schodach nie jest mi to potrzebne żeby mi ktoś zeskoczył.

Potrzebuję makro które będzie sdkować potwora jeśli będzie ich więcej niż 3. Dlaczego? Bo jak ktoś mnie złapie na full afku to mi żadne walenie ava nie pomoże. Tylko sdki mi pomogą bo 5 DL mnie zje. A wystarczy, że ktoś mi podbiegnie i będzie leczyć a nie chce żeby biegał do mana shopu co 10 minut bo wali UE.

Także jeśli potrafisz zrobić macro wklej powiedz co i jak chętnie dam reputa. Nie potrafisz to daj się wypowiedzieć komuś kto potrafi.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)