Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Knight] Kazordoon Deeplings FULL AFK
#1
English

Welcome Bbot users :)

I presents You a newly made script for Deeplings in Kazordoon.
I tested it on 99 knight with skills 87/81
And equip: Zaoan Helmet, DSM, Zaoan Legs, Crystalline Sword, Mastermind Shield, Guardian Boots, Platinum Amulet

I tested it for 1h with refiller and it works great, but after he walks back to respawn, he blocks after using a wagon, but there's a macro for that, so it's not a problem.

Profit per hour : 5/10+k

Monsters that bot kills:
-Deepling Scout
-Groam
(boss that spawns there every 3 days after ss)

Monsters that bot avoids:
-Dwarf
-Rotworm
-Poison Spider
-Wolf
-Bear


Loot:
-Rusty Armor
-Rusty Remover
-Heavy Trident
-Life Ring
-Fish Fin
-Eye of a Deepling
-Small Emerald

BOT REFILLS IN KAZORDOON 180 MANA POTIONS AND 45 STRONG HEALTH POTIONS. THERE ARE 4 PLACES THAT BOT TRIES TO BUY POTIONS BECAUSE NPC IN KAZORDOON IS MOVING ON MANY SQM'S. BOT GOES BACK TO DP AT 700 CAP/50 MANA/25 SHP

BOT ALSO DROP ALL HUNTING SPEARS ON GROUND

Don't forget to buy weekly ticket for wagons!

[Image: 16huip4.png]
After 1h hunt with refill

Polski

Witam wszystkich użytkowników Bbota.
Chciałbym Wam zaprezentować mój nowy, jeszcze świeży skrypt na Deeplingi w Kazordoon.
Skrypt był testowany na 99 knighcie z 87/81 skillami oraz eq: Zaoan Helmet, DSM, Zaoan Legs, Crystalline Sword, Mastermind Shield, Guardian Boots, Platinum Amulet

Testowałem go przez godzinę i wypadł świetnie, zebrałem (jak widać na screenie) ok. 11k+ w niecałą godzinę. Większość rzeczy napisałem u góry w języku angielskim, więc nie będę się rozpisywał.

Profit per hour : 5/10+k

Moby które bot zabija normalnie:
-Deepling Scout
-Groam
(boss który respi się co 3 dni po ss)

Moby które bot omija:
-Dwarf
-Rotworm
-Poison Spider
-Wolf
-Bear


Loot:
-Rusty Armor
-Rusty Remover
-Heavy Trident
-Life Ring
-Fish Fin
-Eye of a Deepling
-Small Emerald


Bot używa wagoników także proponuję zakupić tygodniowy bilet zanim zaczniecie używać bota.

Myślę że to wszystko :)


REPUT ME IF YOU LIKE IT, AND COMMENT IT TO MAKE IT BETTER!


PS. TO ENTER THIS CAVE, AWASH QUEST MUST BE DONE ON YOUR WORLD.


--Kropek ;)


Attached Files
.bbot   [Knight] Deeplings Kazordoon FULL AFK by macio_g5.bbot (Size: 8.38 KB / Downloads: 433)
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#2
@Macio_g5 GOOD JOB! This script was my dreamBig Grin
Everythings works perfect. WHAT A AMAZING JOB!Big Grin
#3
a ja nie widzę downloadu ;d
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#4
@Up
20 minut wcześniej, zanim napisałeś posta już dodałem download ;)


--Kropek ;)
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#5
Pytanko przydatne od jakiego lvl polecasz tam expic 30 40 50?
#6
Myślę że najlepszy profit wyciąga się od 50 poziomy wzwyż ze skillami 75+, natomiast żeby mieć profit minimalny można zacząć i od 35-40 lvla z dobrym eq i 70 skillem, ale wtedy pewności co do profitu nie daje. Ja na 99 lvlu na spokojnie robie 7-10k/h kasy i tracę na godzinę 8-10 manasów max :p


--Kropek Wink
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#7
Bump!
Tested for 14h, results:
[Image: rcnibc.png]


--Kropek ;)
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#8
kurde ;s te tylko 30k mnie przeraża :S ale life ringi fajne Tongue

czyli co tak 50 lvl 67/60 nie pociśnie tam fajnie ?:>

a jak by używał life ringi to co wtedy może dał by rade bez potów ?

eq to p set i daramian mace ....
nigdy ich nie biłem a myślę czy puścić,

Napisz co uważasz ;]

Quote:Jeżeli po wypompowaniu wody każdego dnia nie zostanie zabita określona liczba Deepling Scoutów, kopalnia z powrotem zapełni się wodą i ponownie będziemy musieli wykonywać cały quest od nowa.

właśnie jak z tym jest po zabiciu np. 3k deeplingów zawsze masz otwarte nie zatopione na następny dzień ?
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#9
Zawiesza się coś w drodze na hunt, a konkretniej jak już przejedzie się kolejką to stoi przy NPC Pukosch i nic, poza tym nice. Wink
#10
Siema, a dałoby rady jakoś przerobić ten skrypt pod palka ?
Liczę na odpowiedź.
#11
(05-05-2013, 09:32 PM)inqontrol Wrote: Zawiesza się coś w drodze na hunt, a konkretniej jak już przejedzie się kolejką to stoi przy NPC Pukosch i nic, poza tym nice. ;)

Dodane jest specjalne macro, które po 45 sekundach (bodajże) bez ruchu załączy Cavebota od nowa, a wtedy bot idzie po prostu na respa, mi przez 14h śmigało bez problemów ;)

(05-05-2013, 10:35 PM)Posiupany Wrote: Siema, a dałoby rady jakoś przerobić ten skrypt pod palka ?
Liczę na odpowiedź.

Myślę że dałoby radę, tylko co konkretnie chcesz? Żeby wyrzucal na ziemie Hunting Speary i np. zbierał je gdy jest ich mniej niż x ? Jeśli tak to napisz tutaj konkretnie, to pomyślę nad tym :)

@gogol13
Z takim eq myślę że ciężko, mimo że dają one podobną ilość expa co Cyclopy, to są one 2x mocniejsze, a szczególnie gdy wyskoczą 3+, dodatkowo walą z dystansu dosyć mocno, eq polecam zakupić przynajmniej już klasy średniej, typu Demon Shield, Zao Legs, Royal Helmet, Dsm/Golden Armor żeby pomyśleć o hunceniu Deeplingów, albo po prostu wbić 85-90 skille i wtedy słabsze eq :p
A jeśli chodzi o life ringi, to szczerze mówiąc nie wiem, na moim lvlu np. jest to nieopłacalne bo mi na 1h zużywa 8-10 manasów, a to są niecałe 2 life ringi. Możesz spróbować, ale ja bym obstał przy manaskach :)

A jeśli chodzi o Deeplingi to trzeba ich zabić dziennie jakoś 200-400 maksymalnie może. Aktualny status zabitych Deeplingów można sprawdzić pytając dowolnego Guide przy statku o 'Awash' i albo wygooglować albo przetłumaczyć ;)

Jak się podoba skrypt to proszę o reputki, to pomyślę o nowych, lepszych skryptach :)!



--Kropek ;)
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#12
What do you think would be the minimum level for botting there really?

Since I dont speak polish I am having quite a hard time figuring what you guys mean and what have been the doubts so far...

I have a 75 EK with zaoan set warrior shield and crystalline sword... u think I can bot there easilly or I should try to get at least 80 first??

Another question... does the script use the wagons system or it goes by foot?
#13
Kolego, bot zacina sie na wszystkich schodach po drodze na hunt i nie chce sie ruszyć, prosił bym o naprawienie tego.

Puszczam ten skrypt na 71 ek 87/80 skill, zao helm, zao zbroja, zao spodnie, bohy, mms i mystic blade.
Jak myslisz dobrze na tym wyjde?
PS. Skrypt świetny, reput ale na prawde prosił bym o naprawienie tych schodów. Często nawet wchodzi na schody, na ktore nie powinien.
#14
(05-06-2013, 01:06 AM)Elvanatural Wrote: What do you think would be the minimum level for botting there really?

Since I dont speak polish I am having quite a hard time figuring what you guys mean and what have been the doubts so far...

I have a 75 EK with zaoan set warrior shield and crystalline sword... u think I can bot there easilly or I should try to get at least 80 first??

Another question... does the script use the wagons system or it goes by foot?

You can easly start to hunt there with this equip and lvl Smile Dont forget to put 10 empty bp's in Kazo depot.
Script use the wagons system Smile


@Up
Ja takiego problemu nie mam z tym skryptem, powiedz na ktore schody wchodzi, a nie powinien, najlepiej jakbys zrobil/a screenshota Smile
A jesli chodzi o lvl i eq to mysle ze lajtowo mozesz wyciagnac tam profit. Ja wyciagnalem w 14h bodajze 110k, nie jest to jakos duzo, ale mysle ze mozna wyprobowac Smile


--Kropek Wink
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#15
Thanks will test it as soon as I open the world change Smile
#16
dziwny refiler bo przy 180 mp i 50 hp dalej lata do magic shopu, a druga sprawa niewiem jakim cudem padlemBig Grin moze cos sie przycielo
#17
(05-11-2013, 04:06 PM)upsik001 Wrote: dziwny refiler bo przy 180 mp i 50 hp dalej lata do magic shopu, a druga sprawa niewiem jakim cudem padlem:D moze cos sie przycielo

Bo przy refillerze w Fullcheck jest podany cap<700 więc radzę edytować ten wpt i ustawić dogodną dla siebie wartość, a jak padłeś to nie wiem, mi po 14h na 99 lvlu praktycznie nic nie zmarnował kasy, a propos, jakis masz lvl?


--Kropek ;)
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#18
117 knight 84/78 eq. crown helmet, skullcracker, medusa, plegi, zao shoes, warrior's axe powinien dać radę co? Big Grin zastanawiam się czy nie spróbować tylko nie chce mi się tego questa robić...
#19
Lajtooowo :) No quest to wystarczy uzbierać 200 coal i użyć ich na maszynie, postaw na Elf Fortress bota i będzie :D


--Kropek ;)
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#20
(05-11-2013, 07:16 PM)macio_g5 Wrote: Bo przy refillerze w Fullcheck jest podany cap<700 więc radzę edytować ten wpt i ustawić dogodną dla siebie wartość, a jak padłeś to nie wiem, mi po 14h na 99 lvlu praktycznie nic nie zmarnował kasy, a propos, jakis masz lvl?


--Kropek Wink

stawialem 56 kine dsm,zao legs, w helm v-shield mercenery sword i p-ammy 84/83 skileSmile jak siedzialem przy pc to fajnie, po kilku h wracam i zgonBig Grin niewiem jakim cudemBig Grin


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)