Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem.
#1
Witam mam problem bot ładnie śmiga ale nagle robi się coś takiego. Bot nie bije potworów. CAVEBOT się nie rusza.


Za wyjaśnienie leci REPUT

Oto Screen powyżego problemu http://www.sendspace.pl/file/279dbfae6643a6c631559dc
#2
Resetowałeś bota? Tzn. zamknąłeś i odpaliłeś na nowo ? Może spróbuj dać to makro.
60000 {Anti Trap Cavebot} Misc.StandTime()>60 Cavebot.Stop() Cavebot.Start()
#3
te macro mam właczone. bot szuka pointa najbliższego ale to nic nie da bo to akurat w tą stronę ma najbliższego. I tu mam problem bo on tak jak w tej sytuacji nie widzi potwora.
#4
Może spróbuj Fixedpointa wstaw albo od nowa ten kawałek cavebota ustaw
#5
ale to wgl mi nie pomoże bo on z drugiej strony ma pointa ale on do tamtego miał bliżej i nie chciał iść. A co się stanie jak z drugiej strony nie bd widział potwora to też bd stał.
#6
To problem bota czy tylko tego skrypta? :>
#7
raczej bota bo normalnie bije tego potwora tylko raz na jakiś czas go nie widzi....
#8
Potwór bije potwora, rozumiem... sprawdź mimo wszystko inne skrypty.
#9
sorry za to ;< trochę nie ogarniam po wczoraj. Ale na innych skrypytach na tym samym expie jest to samo. Dlatego to tu wrzuciłem bo gdyby to było tylko na jednym to bym zrozumiał Wink
#10
Jaki windows i jaki skrypt?
#11
Windows XP ale po co Ci to ?
#12
Bo czasem działo się tak na win7 i trzeba było uruchomić z Ustawieniami Administratora.
#13
więc co nic się nie da zrobić ?
#14
Ale o co w końcu chodzi, bot staje i nic nie robi? Nie bije potworów i nie chce nigdzie iść tak? Albo masz dziadowski skrypt albo masz jakąś miejscówkę, która jest trefna i po prostu bot nie może przejść, postaw go na jakimś 100% pewnym skrypcie na innej miejscówce i sprawdź czy działa, jak nie to napisz mail do bbot support co masz zrobić, jak pomogłem REP, joł.
Please give me reputation if I helped you.
#15
Spoko dzięki za próbe Wink


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)