Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
klient - wywala
#1
Witam, problem dotyczy klienta. Latam na 2 mc te same wptki wszystko to samo jedenego char co jakis czas wywala a 2 caly czas lata. Zawsze to samo, co moze byc przyczyna?
#2
Bot się może miesza bo masz słaby komp? nie wiem ale mi też tak robi przy 10+ MC.
Please give me reputation if I helped you.
#3
Intel Pentium P6100 2x2.00 GHz
4GB RAM
AMD Radeon HD Series 5xxx
Laptop Acer TravelMate 5742ZG

sadze ze jest w stanie odpalic wiecej niz 2mc bez problemu
#4
Sądze, że nawet z 20 by pociągnął. Smile A słuchaj, przypuszczasz wine skryptu/bota czy neta/kompa/pogodyniewiem? Bo jeśli mają te same 100% wpt to są obok siebie tak? może spróbuj inny skrypt na to miejsce.
Please give me reputation if I helped you.
#5
wiem, ze klient pada jak nie ma zadnych dluzszych reakcji ze strony kogokolwiek na komputerze, tzn zostawiam na noc wywala mi 1 chara 2 dalej lata
#6
ale jakim prawem, to może on ci się zacina i stoi aż go wywali a nie masz reconnect zaznaczone, ewentualnie Anty AFK daj i macro na Stucked.
Please give me reputation if I helped you.
#7
mozesz mi podrzucic te skrypty?
#8
Ja naprzyklad mialem ten problem gdy mialem wlaczonego recconecta, gdy gubil na respie pz to go wylogowywalo, a jezeli ten problem miales dzisiaj to tez moze byc przyczyna atakow ddos bo dzis tez mnie wywalalo


pomoglem? plx rep+
#9
wrzucilem restart cavebota i reconnect zobaczymy czy cos ruszy, jaka godzine ustawic na restart serva aurora?
#10
Anty AFK ustawiasz w bocie a stucked ustaw w protectorze:

0 {Stuked} CaveBot.Stop() CaveBot.Start()
Please give me reputation if I helped you.
#11
20000 {Anti Stop Cavebot} Misc.StandTime()>40 Cavebot.Stop() Cavebot.Start()

Cos takiego wrzucilem, sprawdzilem - dziala Wink teraz tylko zobaczyc czy wywali czy nie. Dzieki wielkie za pomoc. Tylko jeszcze ktora godzine ustawic w reconnect jesli gram na aurorze?
#12
Na aurorze jest SS o 10 więc spróbuj o 9:58.
Please give me reputation if I helped you.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)