Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy swiat - hardcore pvp Calva
#1
Jak wszystkim wiadomo wczoraj powstaly dwa nowe swiaty, Calva i Calvera- obydwa hardcore pvp. Zbieram ekipe, duzo moich rli bedzie grac, ale wiadomo- im wiecej tym fajniej. My gramy na Calvie, gra nieduzo osob, best lvl poki co 21. Jest chetny ktos pograc? Robimy tam taka rodzinke, ze kazdy na koncu nicku ma: "Zamiata"
np:
Piwosz Zamiata
Katie Zamiata
kto chętny pisać pw, my przed chwila zaczeliśmy gre Wink
#2
Moge się dołączyć jeśli uda mi się wyjść z rooka, macie może jakieś eq na rooku btw? Kogo robicie, większośc ms/ed?
Please give me reputation if I helped you.
#3
(06-06-2013, 10:40 PM)Apausfo Wrote: Moge się dołączyć jeśli uda mi się wyjść z rooka, macie może jakieś eq na rooku btw? Kogo robicie, większośc ms/ed?

Ja rooka zrobiłem w jakieś 7h, zanim uzbierałem itemy. Dużo ludzi jest życzliwych, dają Ci itemy typu katana, viking helmet i inne bajery za free.
Botów jest od zajebania, mi biegał na cavie z ratami.
Ja gram knightem bo conajmniej jeden knight musi być, reszta robi druidów.
Np teraz mam już 14lvl, bot mi biega na salamandrach- jestem całkowicie sam na cały cave Smile zapowiada się dobra zabawa, tylko wkurwia mnie to że są już 300-380lvle...ludzie poprzenosili postacie
@edit
jak chcesz grać postaw sobie na końcu nicku Zamiata, wszyscy beda mieli takie nicki Tongue
#4
Ja też mogę z wami pograć wyszedłem z rooka i już char jest na offie Smile wbije z 60skilla i poexpie :*
#5
(06-07-2013, 01:08 PM)areeee Wrote: Ja też mogę z wami pograć wyszedłem z rooka i już char jest na offie Smile wbije z 60skilla i poexpie :*

podawajcie swoje nicki tutaj, fajnie by było żeby KAŻDY miał na końcu nicku końcówke Zamiata
mój nick:
Katie Zamiata
@edit
trzeba sie szybko wyexpić, szwedzi z Kyry poprzenosili postacie i sieja zamet skurwysyny, trzeba sie im przeciwstawić więc zapraszam do gry Wink
jestem skłonny dać jakiś hajs na start
#6
To ile was jest w tej ekipie? I sorry z tym zamiata to chyba odpadam Big Grin
Please give me reputation if I helped you.
#7
(06-07-2013, 05:52 PM)Apausfo Wrote: To ile was jest w tej ekipie? I sorry z tym zamiata to chyba odpadam Big Grin

niestety transferu z Aurory się nie da zrobić więc wszyscy dopiero zaczynamy, na chwile obecną jest nas 5, czekamy na reszte


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)