Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POMOCY!!
#1
skiluje sobie na monku i jak zrobic zeby podnosil mi z ziemi speary jak bd mial 1 w rece?? a jak sie da to zeby bral je z plecaka(mam otwarty ukryty w parcelu) oczywiscie daje reputaSmile
#2
1. Miej otwarte bp gdzie sa speary
2. Dodaj macro:

Quote:Map.Use(ID, X, Y, Z, 1)
Self.Equip.LeftHand(ID2)
ID - id parcela
ID2 - id speara
X - współrzędna x parcela
Y - współrzędna y parcela
Z - współrzędna z parcela

3. Ustaw auto execute every na 60000
4. Ustaw w bocie eat food i miej poprostu bp otwarte

Bym zapomnialam:
1a. Id itemow mozesz sprawdzac za pomoca kombinacji alt+F8


Pomoglem? plx rep+
#3
pisze ze jest za ciezkie tak jakby chcial cale 100 zabrac
#4
moze chce caly czas brac speary, poczekaj sprawdz czy jak zwastuje wszystkie na sobie czy nalozy
#5
dalej wyskakuje ze sa za ciezkie. nie da sie jakos ustawic zeby bral np po 3-4 speary co jakis czas?
#6
te macro powinno samo otwierac parcela gdy niema spearow i dobierac, moze zobacz przy zamknietym parcelu czy cos zmieni i zobaczy czy wszystko dobrze dodales
#7
Bot chce wziąć wszystkie speary na raz. Speary włóż najlepiej po 10 sztuk (lub tyle ile ci udźwignie) na stack.
#8
nie wiem co jest jak jest zamkniete to nie otwiera a jak mam otwarte to pisze ze jest za ciezkie zeby zalozyc do reki, ale jak zostawie tylko 7 to bierze normalnie wiec trzeba jakos zrobic zeby bral po np po 8 jak sie skoncza

ctz na stack? ;p

co to znaczy dac na staka?
#9
zebys sobie porozkladal po np 8 spearow w parcelu, miej go otwartego i po kupkach bedzie bral
#10
nie da sie rozkladac bo i tak bd je odrazu grupowal. a po za tym bardzo by mi zalezalo na 100% afk. nie da sie tego zrobic zeby bral po tem 8 spearow?
#11
Quote:1000 {Re Use spears when low ammount} Misc.ItemCountEx(3277)<10 Self.Equip.LeftHand(3277)


<10 zmien sobie na 8, tak jak ty chcesz
#12
prawie ok ale bierze je z plecaka mojego a nie z parcela
#13
zamknij swoje bp miej tylko otwarte bp z spearami i sprawdz
#14
jak zostawiam tylko ten otwarty zas pisze ze za ciezkie, a ustawilem na 8 spearow, gdzie udzwignie mi 14 normalnie
#15
kurde to niewiem, zaraz logne na pallka i sie pobawie czemu to nie dziala, moze debuga znalazles xD, albo zaraz odkyje co jest nie tak i postaram sie pomuc
#16
genialnie by bylo ;p ja zaraz wychodze bd tak za godzinke to wejde i lookne Smile
#17
juz to rozkminilem ale bardzo mi pomogles tym skryptem pierwszym Smile wielki reput leci w Twoja strone


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)