Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 2.75 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soils ED Edron full afk
#1
ENGLISH:

Hello. I just made an script at Jagged Earth Elementals and
Muddy Earth Elementals for Elder Druid.
Location: Start Edron Depo (bank).
Refill: 350GMP's.
Depositer, banker.
Level: ?100+? Tested on 130.
You must have at least 20 small enchanted emeralds in your backpack. Bot tries to use 22, because one time he tried to eat food and got stucked at 19.
Backpacks: Main bp for supplies and smaller loot, BP 2 for gold coins.
Exp/h: ~170k
VERY GOOD PROFIT!

POLISH:

Witam. Zrobiłem skrypta na soile dla ED. Zaczyna się w Edron depo przy banku.
Refilluje 350GMP, ma depositera i bankera. Level 100+ da radę w zupełności.
W plecaku trzeba mieć conajmniej 20 small enchanted emeralds. Próbuje on użyć 22, bo raz próbował zjeść w tym czasie fooda i się zawiesił. W głównym bp przechowuje mniejszy loot, w drugim golda.
BARDZO DOBRY PROFIT!

GIVE REPUTATION IF YOU LIKE THIS SCRIPT
P.S: You must start Elemental Spheres Quest (talk with Alverus)

EDIT#2:
Version 1.1 refills 400GMP's, but it's easy to change it in "variables" Smile I also changed depot chest, added macro for dropping gold if cap<50, and beating PK with SD's. And of course it is not stucking so often.


Attached Files
.bbot   Soils ED by kamill.bbot (Size: 13.11 KB / Downloads: 266)
.bbot   Soils ED by kamill v.1.1.bbot (Size: 13.56 KB / Downloads: 395)
#2
Reput leci. Oby więcej takich skryptów Wink
#3
To full afk?, testował już ktoś ?
#4
you can change to him refil and back to this hunt?
#5
@Maxmage - Tak, jest full afk. @Menber - He is refilling automatically - You just have to got more small enchanted emeralds in your backpack. Just remember to start near npc in bank, because he'll not buy potions at first refill.
#6
Yea sorry, im dont ready correct sorry

Rep +
Very nice script
#7
Kamil na ms'a trzeba coś pozmieniać, jak tak czy dał byś rade dodac tez Smile ?
#8
na MS są inne soile ;p
#9
Im testing right now and it works perfect. But i add to run 2 sqm from monster and i need gfb macro to use with 3+ monsters on me.


Testuje teraz , zajebiscie działa dzięki ziomek. Dodałem ,żeby uciekał na dwie kratki ale musze macro na gfb skołować. Masz moze ? REP +

Jeżeli znajdę jeszcze jedno macro to dodam lekko przerobiony skrypt jeżeli chcesz. Dodałem aby używał gfb , wyrzucał gp jeżeli ma mało capa oraz aby uciekał.

Siema, Dodałem do skrypta aby używał gfb , wyrzucał gp jeżeli mniej niż 50 capa oraz aby uciekał przed potworkami..


Hello i Edited a script to use gfb , run from monsters and drop gps if u got lower than 50 capacity Smile


Jeżeli nie pasuje Ci to ,że go przerobiłem to napisz. Usunę Wink


Attached Files
.bbot   soile ed na forum.bbot (Size: 13.62 KB / Downloads: 82)
#10
Witam. @tytanix123 Jeśli chodzi o uciekanie to stwierdziłem, że jest zbędne, bo z łapki te potwory dużo nie biją (no chyba, że masz tarczę na mlvl) i nie zluruje więcej stojąc w miejscu. Co do gfb to nawet dobry pomysł, dla mnie też był on zbędny (myślałem o tym). Chciałem właśnie dodać macro na wyrzucanie golda (pytałem się o to i nie uzyskałem odpowiedzi), ale niestety w moim przypadku to z forum nie chciało działać i zostawiłem bez niego.

@klauzs niestety nie posiadam zadnego nadającego się MS'a.
#11
Skrypcik zapowiada sie spoko, chociaż wole korzystać ze swojego. Co prawda nie ma reffilera, lecz jak zapakuje 800smp na postać to starczy mi na 5h biegania
#12
@klauzs - Dałoby się go przerobić dla MS'a:
-zmienić id kamyczków
-zmienić potwory w attackerze (i czary)
-zmienić rzeczy w looterze
-zmienić wpt na respie
I to chyba wszystko. Może o czymś zapomniałem. Jakbym miał jakiegoś 100+ MS'a to bym na pewno wrzucił skrypta.

@Maxmage - Mój skrypt ma refillera. ID i ilość potionów da się zmienić w cavebocie - przy gadaniu do bankiera i kupowaniu.
#13
Chcialby6m zmienic ilosc GMP na wieksza, jak mam to zrobic?
#14
W cavebot znajdź wpt odpowiadające za wypłacanie kasy - edytuj ilość, a następnie w wpt przy mana shopie edytuj także ilość. Powinieneś dać radę.
#15
Dzieki dlugo czekalem na scrypt na 100+ eda leci reput
#16
Witam ponownie. Załadowałem niedawno pacca i zauważyłem pewne swoje błędy. Tak więc ulepszyłem swój skrypt robiąc nową wersję. Zmiany:
-używa innego depo, bo tamte często było zajęte
-dodałem variables, gdzie możecie łatwo zmienić ustawienia potionów
-poprawiłem kilka miejsc, w których zdarzało mu się zacinać
-dodałem macro na wyrzucanie gp gdy cap<50 (dzięki @tytanix123)
-dodałem macro na stucked, gdy stoi 5 min w miejscu (na wszelki wypadek, ale raczej niepotrzebne)
-bije PK z sd (nie sprawdzone ale raczej będzie ok) Jeśli nie chcecie to usunąć "default player" z attackera i odznaczyć "allow attack players"
-stoi na skos od potworka, o czym wcześniej zapomniałem
Refilluje aktualnie 400GMP, ale łatwo zmienić w zakładce "variables" Smile

Do ściągnięcia w 1 poście.

Hello. There's a new, better version of my script. Changes list:
-it uses other depot chest
-added variables to set potion settings
-it is not stucking so often
-if cap<50 it drops gold
-added stucked macro after 5 min, but it is not needed i think
-beating pk with sds. If you don't want to, just delete "default player" from attacker, and unselect allow "attack players"
-avoiding waves (forgot about it)
-refills 400gmp, but it's easy to change it in variables

You can download it from my first post.
#17
Ziomek dałbyś radę soile rp full afk zrobić ? ;D
Byłbym wdzięczny ;]
#18
Nie mam żadnego nadającego się paladyna :/
#19
A jak w tym scrypcie zmienic fullcheck poniewaz ustawilem sobie zeby nie bral gmp tylko zwykle mp i zanim doidzie do oryginalnego fullchecka to ja juz dawno bede bez mp wiec chce to ustawic czesciej i nie wiem jak bo co zmienie to mi dochodzi do danego fulchecka i idzie od poczatku a manasow mam duzo
#20
Czyli chcesz, aby wracał przy większej ilości mp? Bo jeśli to zwykłe manasy to jest jedyna opcja. Ustaw parametr "leave" w zakładce "variables" na większy (przykładowo 100 zamiat 60) i daj save. Chodzi przecież o to, aby przy "kółku" nie brakło mu manasów.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)