Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 1.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4844 Tibia accounts have been detected
#21
gogol wspominajac o ibocie nie mialem na mysl ze jest lepszy czy cos poprostu chcialem przetlumaczyc innym ze za ibota tez sa bany ..Smile
#22
0/12


I boce na non-pvp
#23
0/9 i jazda z czego 8 na no pvp
#24
Jak oni sprawdzają kto boci? Bo ja kulturalnie siedzę przed komputerem i używam bota, ale siedzę xD
#25
0/24

Nie wiem po co kłócicie się co ma wpływ na bana skoro to wie tylko cipsoft.
#26
Ja powiem tak:
- nie zbijam stamki poniżej 20h
- czasami pisze z kimś, lub np rzucę exori ;p
- robię przerwy, boce max 4h

Ponad 3 lata bez bana ŻADNEGO
#27
0/25 chaarów . Po raz drugi nic. Szczęscie ? Smile
#28
Pfff.
Jakoś gracze mnie reportowali na rooku ,i nigdy nie miałem delate ,a boce juz dość długo.
To zależy od tego jakie masz szczęście.
I nic więcej.
Kiedyś czytałem na forum tutaj,że najlepiej zbijać stamine do 14 h , póżniej czytam,że dziennie bocić max 4-6h.

Już nie wypisuj tu takich rzeczy ze masz 20 postaci i ,że kazdymi bocisz bo to chyba na rozum jest nie logiczne.
Ja boce max 4 i juz mi złe XD
#29
Powiem tak...
ja boce od ponad +2lat i żadnego bana, jedynie raz mialem na wspolnym koncie z bratem ale przez niego bo zrobil dupowaty scrypt no i poszlo...
Natomiast jak sobie boce solo, konta są tylko moje to robię tak, nigdy nie jestem full afk, chyba, że śpię :] ale ustawiam sobie budzik, żeby chociaż co 4h być przy botku na moment i iść dalej spać, dobre dla tych co nie mają full afka z refilerem, ja nigdy go nie robie, to duzy plus, idziesz wkładasz itemki i wpłacasz siano sam do banku, pisząc wszystko a do tego ruszasz strzałkami i chodzisz postacią.
Jeżeli bocę i jestem przy pc, staram sie zaglądać co 30min - 1h i napisac coś do znajomych, porozmawiac chwilę do tego rzucić kilka razy jakieś czary, leczące i atakujące i ruszać stzrałkami by zmienić kratki a nie, że bot cały czas po tych samych lata... jak na razie u mnie skutkuje, pozdrawiam.
#30
0/15


pozdrawiam Smile
Yours
Czorsen
#31
0/7 Wink
Gogol ma rację, to jest forum bbota, a nie ibota. zbędne posty prowadzą do bana. Wink
#32
I po mainie, no to chyba mi się już nie chce zaczynać od nowa : )
Please give me reputation if I helped you.
#33
NIC nie zbanowali Smile

(06-25-2013, 08:34 PM)mesz09 Wrote: Powiem tak...
ja boce od ponad +2lat i żadnego bana, jedynie raz mialem na wspolnym koncie z bratem ale przez niego bo zrobil dupowaty scrypt no i poszlo...
Natomiast jak sobie boce solo, konta są tylko moje to robię tak, nigdy nie jestem full afk, chyba, że śpię :] ale ustawiam sobie budzik, żeby chociaż co 4h być przy botku na moment i iść dalej spać, dobre dla tych co nie mają full afka z refilerem, ja nigdy go nie robie, to duzy plus, idziesz wkładasz itemki i wpłacasz siano sam do banku, pisząc wszystko a do tego ruszasz strzałkami i chodzisz postacią.
Jeżeli bocę i jestem przy pc, staram sie zaglądać co 30min - 1h i napisac coś do znajomych, porozmawiac chwilę do tego rzucić kilka razy jakieś czary, leczące i atakujące i ruszać stzrałkami by zmienić kratki a nie, że bot cały czas po tych samych lata... jak na razie u mnie skutkuje, pozdrawiam.

większej głupoty nie widziałem. Te bany dają z "automatu" więc pozdrawiam Cię gorąco za chęć budzenia się co 4h w nocy Smile
#34
210 ed - czysto
185 ek - czysto

Wink
#35
2/14 ;f
52, 58 knight na nopvp
ale nic się nie dzieje =D
#36
ban na 120ek,100ek,60ed,60rp lacznie 400cc poszlo Heart
#37
0/3 i wszystko ładnie śmiga Smile
#38
Piszesz tu ze 4 kk jesteś w duu**.
Ale jak byś był mądry to byś założył nową postać na której nie botujesz i byś teraz nie pisał ze cała kasa Ci przepadła.
A co do kolegi wyżej 210 ed - jeśli mogę to gdzie bocisz takim ed?
#39
Ja po raz kolejny 0 delete Wink

0/7 :>>>
#40
Mam pytanie bo długo nie grałem to są bana czy delated wkońcu ? I czy za bota odrazu mam delated ?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)