Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bbot to ścierwo
#1
bbot to najgorsze ścierwo z wszystkich botów, serio. już lepszy od tego kurestwa jest tibia auto

jeśli spierdalamy przed potworkiem i nie mamy many, próbuje sie potować, ale:

mam

55 many zamiast użyć chociaż tej zwykłej exury to próbuje jebany kutas spamować tą exurą gran, co to za bot spierdolony ty adminie kutasie oddawaj pieniądze wydane na ten spierdolony bot z kibla, nie kupujcie tego kurwa śmiecia....

a opoznienie w leczeniu też jest z 1 sekunde wiec pozdro kurwa
#2
admin i tak już ma to w dupie i nie naprawia błędów .Raczej to jest koniec tego marnego bota
#3
poza tym kurwa nie da się tutaj nawet ustawiać żeby ten jebany bot zakutaszony spierdalał przed potworkiem bo zawsze jakiś problem, z exori flam też nie bije, chuj ci w morde admin kutasie

spójrzcie kurwa jak mam ustawione, bot tylko zaznacza stworki i sie nie rusza, nic nie robi kurwa jego w pizde jebana mać, jak zaznacze zielonego chipka to sobie biegnie, a tak to kurwa mać NIC. ten bot nadaje sie jedynie do napierdalania rotwormów 20 knightem i tym podobnych, admin cwel.

[Image: 19985402985013459904.jpg]

a na forum nawet nie ma rozdziału tutoriale bo admin kutas o tym nie pomyślał, pierdolony chuj!!!
#4
Admin nie ma na imię Kutas.
Please give me reputation if I helped you.
#5
LIZODUP /\
#6
Jakbyś baranie umiał bota ustawić to by wszystko było ok.Dziwne, że tylko gimboteusze like you mają problemy co?
#7
To, że nie ogarniasz bota to nie znaczy, że jest do niczego. Do TA go nawet nie porównuj, bo praktycznie co mass bana na TA conajmniej jedno moje konto dostawało delete.
#8
Sciągając skrypty trzeba je sprawdzać kurewsko dobrze. Wszystkie alarmy , wszystkie macro...
Jest troche pierdolenia a w dodatku czasami przestaje działać np. Healing albo atakuje potwora (tz. Ma zaznaczonego ale go nie bije)...
A o trzymaniu dystansu nie wspominam bo to kpina jakas jest


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)