Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premium Scrolle RL
#1
Information 
Witam,
posiadam premium scrolle, które chciałbym sprzedać. Premki są aktualnie na świecie Eternia. Jeżeli chciałbyś pacc na konto a twoja główna postać jest na innym serwerze mogę pomóc w szybkim opuszczeniu rook'a (posiadam full eq na rooku oraz gp które jestem wstanie wypożyczyć w celu szybkiego opuszczenia czas przeważnie ~półtorej godzinki), po czym możesz aktywować swojego pacca na całe konto. Idealna okazja na wakacje!




[Image: 286v9kw.jpg]

[Image: 2rgjig3.jpg]



Mam aktualnie jednego premium scrolla w depo, mogę dokupić więcej. MOGĘ SPRZEDAĆ MAKSYMALNIE 3 PREMIUM SCROLLE, ponieważ na tyle mnie stać Smile

Cena: 25 złotych w formie doładowania za pomocą telekodu do sieci T-mobile! Za sztukę. Ja potrzebuję pieniędzy ty pacc'a Smile.
Cena okazyjna kto 1 ten lepszy. W przeciągu ostatniego czasu sprzedałem wiele premium scrolli, lecz nikt nikomu gwarancji nie da, mogę wystawić na allegro w celu uwierzytelnienia transakcji. Osoby zainteresowane, lub wszelakie pytania zapraszam kierować pod numer gadu-gadu 48252447 gdzie jestem dostępny (spokojnie można pisać gdy mnie nie ma). Myślę, że cena atrakcyjna. Mogę napisać, że po prostu nie gram już w tibię po zaistniałych zmianach w systemie pvp, także wszelakie piksele związane z tą grą są mi zbędne. Mam do sprzedania także postać!
Zapraszam i pozdrawiam Karol Smile

Kontakt: 48252447


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)