Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z płatnością.
#1
Witam wszystkich. Mam problem ;/ Kupilem bota na 15 dni placąc smsem na daopay, kase pobralo z konta a nie dostalem zadnego potwierdzenia smsem ani nie dodało mi premium. Robilem jak jest napisane w poradniku i pisze ze nie dokonano platnosci ;/ napisałem też maila do bbota i nie odpisują ;// Co mam teraz zrobić?

Prosze o szybką odpowiedz.
#2
(03-15-2012, 01:04 PM)dashe Wrote: Witam wszystkich. Mam problem ;/ Kupilem bota na 15 dni placąc smsem na daopay, kase pobralo z konta a nie dostalem zadnego potwierdzenia smsem ani nie dodało mi premium. Robilem jak jest napisane w poradniku i pisze ze nie dokonano platnosci ;/ napisałem też maila do bbota i nie odpisują ;// Co mam teraz zrobić?

Prosze o szybką odpowiedz.

dostales juz sms zwrotny Mogles wpisac zla tresc lub nr ;D ?? Podczas platnosci nie powinienes wylaczac strony gdzie pokazna jest tresc i numer sms, Powinienes zapisac tresc sms [DAOXXXX ktora jest podana na stronie Jesli dostales zwrotny i przekierowalo cie powinienes wpisac kod z smsa TAO [czy cos podobnego] nastepnie klikasz active. Pozniej wchodzisz na konto zakladka premium i na dole masz pokazane kiedy kupiles i ile dni wtedy klikasz active. Poradik Zapewne jest stary a troche sie zmienilo Smile
#3
Zapisałem ten numer DAO, sms dobrze wysłany a zwrotnego nie dostałem ;/ stronki też nie wyłanczałem przez godzine bo miałem tak nie raz ze po kilkunastu minutach dochodziło ;/
#4
(03-16-2012, 07:23 AM)dashe Wrote: Zapisałem ten numer DAO, sms dobrze wysłany a zwrotnego nie dostałem ;/ stronki też nie wyłanczałem przez godzine bo miałem tak nie raz ze po kilkunastu minutach dochodziło ;/

Jak mowisz prawde to napisz w czym polega problem i w e-mail napisz ten kod DAO i im wyslij
#5
Tak własnie zrobiłem i nikt nie odpowiada ;/
#6
Tylko jedno pytanie zostało zdyskontowane kredyt?
Waypoints By Me [Here]

BBot functions/Funções do BBot [Here]
#7
ja to samo mam przed chwila 2 smsy wyslalem specjalnie na 15 dni i lipa a umiem kupywac bbota bo juz kupowalem wczenisej z 5 razy tylko ten na 15 dni pierwszy raz -.-
#8
a ja mam nastepujacy problem jaki jest na foto i niewiem co dalej plx help
http://zapodaj.net/934f4666ad7c.png.html
#9
Mam to samo. Juz poszedł sms za 10zł i dwa po 6 i chuj z tego mam -.-
#10
ja to samo co up Smile
#11
również wysłałem i nie dostałem zwrotnego ...
#12
i co oni maja zamiar cos z tym zrobic ?Big Grin
#13
ja dostalem zwrotny a to co widac na foto to pojawilo mi sie po wpisaniu kodu "TAN"
#14
ja to samo mialem i pewnie kazdy to mial Big Grin
#15
ja mam to samo, przed chwila zmoiwlem, wpisalem ten TAN i nie mam premium. Czyli to nie dziala czy jak

właśnie drugiego smsa wysłałem i nic. :/
#16
nie działa cos mam nadzieje ze cos z tym zrobią i dadza te premium :d
#17
To samo co powyżej. Wkurwiać zaczyna takie podejście firmy.
#18
Kiedy wkoncu zostanie naprawiony ten problemn !?
#19
moze ktos napisac jakas petycje albo cos?
#20
Petycje napisz sobie Premiera


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)