Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EXORI CON GDY X HP
#1
Witam , tak jak w temacie chciałem poprosić o makro , a dokładnie o to by dobijał mobki gdy mają poniżej 10% hp.

Problem polega na tym , ze expie na sea serpentach i jak to young sea serpent ucieka gdy osiągnie pewną ilość hp. Poszukuje makro ktore w jakiś sposób wspomogło by dobijanie uciekającego potworka więc myślę , ze najlepsze było by cos w rodzaju - exori con gdy mobek osiągnie stan 10ciu% hp. Z Góry dziękuje
#2
Code:
1000 {exoricon} Target.Health>10% Self.Yell(Exori Con)
sprawdz to.
#3
(05-12-2012, 07:53 AM)lizur12 Wrote:
Code:
1000 {exoricon} Target.Health>10% Self.Yell(Exori Con)
sprawdz to.

Czemu Self.Yell?
"Krzyczec" (Yell) mozna tylko co jakis czas, bodajze co 1 lub 2 minuty.
I znowu pomyliles znak mniejszosci ze znakiem wiekszosci.
___________________________________________________________________

(05-12-2012, 05:11 AM)kerslak Wrote: Witam , tak jak w temacie chciałem poprosić o makro , a dokładnie o to by dobijał mobki gdy mają poniżej 10% hp.

Problem polega na tym , ze expie na sea serpentach i jak to young sea serpent ucieka gdy osiągnie pewną ilość hp. Poszukuje makro ktore w jakiś sposób wspomogło by dobijanie uciekającego potworka więc myślę , ze najlepsze było by cos w rodzaju - exori con gdy mobek osiągnie stan 10ciu% hp. Z Góry dziękuje

Code:
1000 {ExoriCon} Target.Health<=10% Self.Say(exori con)
#4
Oh nie wiedzialem . Dziekuje za poprawienie . Bede to bral pod uwage; d
#5
No przykro mi , ale to nie działa.. Staram się w jakiś sposób edytować to co tutaj dostałem , ale nie wychodzi..
W debugu jest jakiś błąd..
#6
(05-13-2012, 02:11 PM)kerslak Wrote: No przykro mi , ale to nie działa.. Staram się w jakiś sposób edytować to co tutaj dostałem , ale nie wychodzi..
W debugu jest jakiś błąd..

Moze troche wiecej szczegolow? W ogole nie uzywa exori con?
Po co uzywasz debugowania?

Tak teraz patrze, ze nie ma takiej zmiennej jak Target.Health>=10% wiec to nie ma prawa dzialac (zasugerowalem sie macrem lizura).

Z tego co widze to mozna tylko ustawic w zaleznosci od HP, nie %HP.
Nie wiem na jakie stworki to potrzbeujesz wiec ustawie na mniej lub rowno 200 HP, w razie czego sobie zmien.
Niestety to na pewno cie nie bedzie satysfakcjonowalo, dlatego powinienes sprobowac pobawic sie z Killer -> Attack Sequences.

te macro powinno bic exori con we wszystko co masz zaznaczone i ma mniej lub rowno 200 HP
1000 {ExoriCon} Target.Health<=200 Self.Say(exori con)

a te macro powinno bic danego stworka (tylko wybranego) gdy ma mniej niz 200 HP
1000 {ExoriCon} Target.ByName(Dragon Lord) Target.Health<=200 Self.Say(exori con)
#7
I po raz kolejny muszę przyznać , iż nie działa to makro tak jakbym chciał.

Już wyjaśniam w czym problem - bez względu na to ile mobek ma hp cały czas spamuje exori con

Natomiast jeżeli chodzi o drugie macro z dopisaną nazwą mobka sprawa wygląda w taki sposób , że spamuje tak samo , ale już tylko na danym mobku kiedy jest zaznaczony jako target , jednak myślę , że to mi wystarczy. Widzę , że to jakaś bardziej skomplikowana sprawa , lub sprawa dotycząca bota - to jest po prostu nie możliwe do zrobienia..

Dzięki ;] Rep leci.
#8
Da sie, po to sa stworzone Attack Sequences, na ktore w ogole nie zwrociles uwagi w moim poprzednim poscie.
Tutaj jest tutorial: http://forums.bmega.net/showthread.php?tid=3063

Osobiscie jeszcze tej funkcji nie uzywalem ale nie wyglada na trudna do zrozumienia

1. Automation Tools —> Killer —> Attack Sequences

2. Attack Sequence: wpisujesz nazwe np. Exori Con DL
3. Required Mana: wymagana mana do uzycia czaru
4. Target HP Range 0 to 100: uzywa czaru w zaleznosci ile sobie hp ustawisz w procentach, nie wiem na ilu ucieka np. DL, pewnie okolo 15%, w takim przypadku ustawiasz 0 to 15
5. Wait !: to ilosc czasu jaka ma czekac po uzyciu czaru/runy, zeby nie spamowal caly czas, nei wiem czy w sekundach czy milisekundach, sam musisz sprawdzic
6. Spell $Confusedlowa inkantacji, np. exori con
7. Po ustawieniu wszystkiego i zapisaniu wchodzisz w Killer —> New Target —> i teraz w opcji Attack mozesz wybrac swoja sekwencje atakow


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)