Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bot chodzi po ognisku (campfire)
#1
Witam,
odznaczyłem w bocie funkcje walk over fire/poison/energy i bot mi dalej chodzi po ognisku (campifire) , jak zrobić żeby nie chodził nigdy po campfire ?
#2
(05-25-2012, 09:30 PM)lanceq Wrote: Witam,
odznaczyłem w bocie funkcje walk over fire/poison/energy i bot mi dalej chodzi po ognisku (campifire) , jak zrobić żeby nie chodził nigdy po campfire ?

—> Killer
——> Killer-Non-Walkable-SQMs
———> Wejdz na SQM z campfire i uzyj funkcji "learn"
#3
(05-25-2012, 10:40 PM)nizlov Wrote:
(05-25-2012, 09:30 PM)lanceq Wrote: Witam,
odznaczyłem w bocie funkcje walk over fire/poison/energy i bot mi dalej chodzi po ognisku (campifire) , jak zrobić żeby nie chodził nigdy po campfire ?

—> Killer
——> Killer-Non-Walkable-SQMs
———> Wejdz na SQM z campfire i uzyj funkcji "learn"

A ja mam z tym taki problem, ze pozniej mi pokazuje, mam zablokowane w okolo wejscia po drabinie ; o?
#4
(05-26-2012, 05:34 PM)ZZerax Wrote:
(05-25-2012, 10:40 PM)nizlov Wrote:
(05-25-2012, 09:30 PM)lanceq Wrote: Witam,
odznaczyłem w bocie funkcje walk over fire/poison/energy i bot mi dalej chodzi po ognisku (campifire) , jak zrobić żeby nie chodził nigdy po campfire ?

—> Killer
——> Killer-Non-Walkable-SQMs
———> Wejdz na SQM z campfire i uzyj funkcji "learn"

A ja mam z tym taki problem, ze pozniej mi pokazuje, mam zablokowane w okolo wejscia po drabinie ; o?

usuwasz pola które zaznaczyłeś jako nie do przechodzenia, następnie recznie ustawiasz sqm które maja być nie przekraczane.
[center][Image: 2mq5n2a.png][/center]
[center][Image: 24uxogm.png][/center]




#5
(05-26-2012, 05:34 PM)ZZerax Wrote: A ja mam z tym taki problem, ze pozniej mi pokazuje, mam zablokowane w okolo wejscia po drabinie ; o?

Pokazuje ci te zablokowane pola, poniewaz zaznaczyles "Show blocked SQMs on game screen" - tak, masz je zablokowane ale tylko w razie gdybys uzywal np. Keep Distance 3, to BBot nie wejdzie na te kratki, jest to zrobione po to, aby postac nie wpadla poziom nizej podczas trzymania dystansu od jakiegos tam stworka, wybranego przez ciebie wczesniej. A, ze byloby z tym duzo roboty aby tylko w okol dziur byly zablokowane kratki to zablokowali wszystkie kratki tam ggdzie jest mozliwosc zmiany poziomu (schody, drabiny, dziury)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)