Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Której wersji bota używacie do tibii 9.3
#1
Jako, że pod tibię 9.53 jest kilka wersji bota - począwszy od 6,0 do obecnej wersji beta. Chciałem się was szanowni userzy zapytać - z której wersji bota korzystacie. Ja korzystam z wersji 6,0 ale jest taki problem, że ta wersja strasznie duże zabiera łącza. Przy samej tibi nie mam lagów a po odpaleniu bbota, nagle pokazuje sie czerwone koleczko, że heave lag i co chwile dostaje kicki. Nowszych wersji się boję instalować i sprawdzać bo szkoda mi mojego main chara jeśli by miał paść, a czytałem komentarze ze nowsze wersje poprostu potrafia zamknac klineta tibi. Takżę jakie są wasze spostrzeżęnia i której wersji obecnie używacie.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
#2
Włącz możliwość wysyłania do ciebie wiadomości prywatnych jeśli oczekujesz mojej odpowiedzi.
[center][Image: 2mq5n2a.png][/center]
[center][Image: 24uxogm.png][/center]




#3
Nie sadze aby BBot zzeral tak duzo zasobow sieciowych na ile ty to przedstawiasz, zreszta on uzywa Internetu tylko podczas wlaczania, po to aby sie zalogowac, pozniej juz nic nie wysyla ani nie odbiera.

Kicki dostajesz przez system, ktory CipSoft ostatnio wprowadza, jutro maja to naprawic (http://www.tibia.com/news/?subtopic=latestnews)

Poza tym, z tego co mnie wiadomo to BBot'a nie trzeba instalowac... wystarczy gdzies wkleic kilka plikow - oznacza to, ze nie musisz miec tylko jednej wersji "zainstalowanej", a ile tylko chcesz. W zwiazku z tym, sam przetestuj ktora wersja ci najbardziej odpowiada. Ja osobiscie przerzucilem sie bezposrednio z 6.0 na 6.1 R8 (najnowsza) i jestem calkowicie zadowolony. Cavebot juz nie chodzi bezustannie w okol dziur ani nie spada z powrotem w dol po wejsciu po drabinie. Looter tez dziala odrobine lepiej. Ani razu mi sie tibia nie wylaczyla, nic z tych rzeczy. Czytajac wypowiedzi innych na temat rzekomych bledow czy problemow musisz miec na uwadze to, ze niekoniecznie musza one byc spowodowane przez BBota, rozni ludzie roznie uzywaja komputera, maja rozne rzeczy powlaczane, itd.

A co do postu wyzej to nie widze powodu dla ktorego Hard wolalby wyslac ci prywatna wiadomosc niz odpowiedziec tutaj, poza jednym - chce ci dac linka do BBota z zainfekowanymi plikami, takze nie radze nic od niego sciagac.
A jesli sie myle to prosze wybaczyc podejrzenia Smile
#4
I tu się mylisz! Wysłał do mnie wiadomość na która chciałem odpowiedzieć ale nie ma włączonej opcji otrzymywania wiadomości od innych użytkowników...
[center][Image: 2mq5n2a.png][/center]
[center][Image: 24uxogm.png][/center]




#5
nizlov nie należy od razu każdego posądzać o rozsyłanie keylogerów ;p Hard sorki ale nawet nie sprawdziłem, że mam wyłączoną opcję otrzymywania wiadomości. Już powinno być dobrze Wink


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)