Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POMOCY !!!
#1
Problemem jaki mnie spotkał jest macro. Do tej pory korzystalem z Elfbot i nie mialem problemu z hotkeyami do pekowania np: Combo UE itp. Od niedawna zaczęlem korzystać z Bbota i nie umiem tego ogarnąć.... Prosiłbym o macro na combo ue, np Moj main wali "exevo gran mas flam" i reszta mc, która ma włączone macro też udeży tym czarem. Jeżeli nie ma takiego czegoś proszę napisać... Z góry dziękuje.
#2
(06-02-2012, 05:39 PM)Macio Wrote: Problemem jaki mnie spotkał jest macro. Do tej pory korzystalem z Elfbot i nie mialem problemu z hotkeyami do pekowania np: Combo UE itp. Od niedawna zaczęlem korzystać z Bbota i nie umiem tego ogarnąć.... Prosiłbym o macro na combo ue, np Moj main wali "exevo gran mas flam" i reszta mc, która ma włączone macro też udeży tym czarem. Jeżeli nie ma takiego czegoś proszę napisać... Z góry dziękuje.

Nie sadze aby to bylo obecnie mozliwe.
#3
Poszperaj w War Tools
[center][Image: 2mq5n2a.png][/center]
[center][Image: 24uxogm.png][/center]




#4
Szperalem 3 miesiące i nie umiem dalej tego znaleść !, myślę, że ten hotkey przydalby się wielu użytkowniką Bbota. Jeżeli nie ma macro na combo ue, to jest chociaż fallow ?? Liczę, że place za ogarniętego bota.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)