Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parę pytań nt BBot
#1
Witajcie!

Myślę nad kupnem BBot'a po ostatnim mass banie, głównie dlatego, że jest możliwość kupna SMS'em, która jest łatwa, szybka i przyjemna Tongue (chociaż nie jest tania), ale mam parę pytań

1) Wykrywalnosć
Wykrywalność bota jest podobno marginalna, jednak jakby się zastanowić po ostatnim Mass banie gdzie ucierpiałem i prawie 5k osób, to sporo. Jak jest z wykrywalnością BBota?

2) Prostota
Kiedyś jak byłem piękny i młody (ech xD) chciałem ogarniać boty, wszystkie funkcje, jednak teraz szukam czegoś prostego jak konstrukcja cepa - czy BBot się do tego zalicza?

3) Aktualizacje
Jak wiadomo niewdzięczny cipsoft (chociaż tutaj też liczę na autora Big Grin) czasem aktualizuje Tibię i trzeba czekać ... w Tibia Auto nawet kilka dni. Jak tu wygląda aktualizacja (Cipsoft) i aktualizacja (łatanie bugów)?

4) Linux
Jestem użytkownikiem Linuksa od wielu lat i wątpię, by to się zmieniło Tongue Do bocenia używam maszyny wirtualnej z VirtualBox, ale może są pogłoski, czy projekt chodzi na Wine?

5) Problemy
Czytałem ostatnio masę wiadomości w stylu "Cavebot się zacina", "Cavebot źle działa" itd. Jak to jest teraz?

6) Funkcje
Jakie funkcje ma BBot?

Na razie tyle Smile

Fervi
Did I help you? Give me a reputation point Smile

Pomogłem? Daj reputa! Smile
#2
Ja zakupiłem sobie BBOTA na przetestowania 15 dni (7zL) i powiem ci troche na ten temat. Forum poprostu ciche raz ktos napisze na dzien ale tak to nuda , ale nie musisz sie martwic o scrypty bo sa specjalne w downloadzie bbota. Wykrywalnosc jest srednia , caly czas patrze jak typek od 1lvla wyexpil 100 i nadal nic nie poszlo , narazie jak bys kupil nie baw sie w robienie swoich zapoznaj sie lepiej i potem poczytaj sobie poradniki jak to sie robi , bot sie zacina ale wystarczy pozmieniac pare rzeczy w bocie i nie bedzie. Bot latwy w zakupie smsem , niema problemu .

Ocena bbota : 5/10
#3
(06-09-2012, 07:01 PM)fervi Wrote: Witajcie!

Myślę nad kupnem BBot'a po ostatnim mass banie, głównie dlatego, że jest możliwość kupna SMS'em, która jest łatwa, szybka i przyjemna Tongue (chociaż nie jest tania), ale mam parę pytań

1) Wykrywalnosć
Wykrywalność bota jest podobno marginalna, jednak jakby się zastanowić po ostatnim Mass banie gdzie ucierpiałem i prawie 5k osób, to sporo. Jak jest z wykrywalnością BBota?

2) Prostota
Kiedyś jak byłem piękny i młody (ech xD) chciałem ogarniać boty, wszystkie funkcje, jednak teraz szukam czegoś prostego jak konstrukcja cepa - czy BBot się do tego zalicza?

3) Aktualizacje
Jak wiadomo niewdzięczny cipsoft (chociaż tutaj też liczę na autora Big Grin) czasem aktualizuje Tibię i trzeba czekać ... w Tibia Auto nawet kilka dni. Jak tu wygląda aktualizacja (Cipsoft) i aktualizacja (łatanie bugów)?

4) Linux
Jestem użytkownikiem Linuksa od wielu lat i wątpię, by to się zmieniło Tongue Do bocenia używam maszyny wirtualnej z VirtualBox, ale może są pogłoski, czy projekt chodzi na Wine?

5) Problemy
Czytałem ostatnio masę wiadomości w stylu "Cavebot się zacina", "Cavebot źle działa" itd. Jak to jest teraz?

6) Funkcje
Jakie funkcje ma BBot?

Na razie tyle Smile

Fervi
1.Z tym nigdy nie trafisz, znam temat (nie chciałbym reklamować innego forum) na innym forum i jest tam projekt typa od 0 do 100 lvla knightem ma już 95lvl boci prawie codziennie na DC po 6-12h i już 2 mass bany go ominęły + zrobił już na rooku chara 49lvl... Więc wiesz...

2.Bot jest bardzo prosty w użyciu i myślę że nie będziesz miał problemu z ustawieniami.

3.Aktalizacje następują bardzo szybko.

4. Tego nie wiem.

5.Ja takich przypadków nie mam, jeśli źle coś ci działa to w cave bocie zaznaczasz opcję map click( coś takiego) i bot już w 100% chodzi tam gdzie trzeba...

6.Wszystko co potrzebne, ładny, rozbudowany hud(staty:killer,looter itd itp),cavebot,healing, combo, alarmy no poprostu za dużo by wymieniać.
#4
A mam pytanko Tongue

Czy u was też tak jest:
- Zabija potwora
- Idzie dalej (waypointer)
- Wraca się po loota
- Idzie dalej

Bo może da się ustawić, by po zabiciu potwora stał np. 2 sekundy i zbierał loota, bo to co robi to wkurza Big Grin

Fervi
Did I help you? Give me a reputation point Smile

Pomogłem? Daj reputa! Smile
#5
A czy tylko na tym scrypcie tak chodzi bo mi normalnie...
#6
Ogólnie jak robię skrypty to tak chodzi - ale może dlatego, że Beta

w TA zabił, zebrał bota, zabijał dalej, a tu zabija, potem wraca się po loota i jakieś tricki robi Big Grin

Fervi
Did I help you? Give me a reputation point Smile

Pomogłem? Daj reputa! Smile
#7
u mnie jest normalnie np 2 wyrmy to zabija jedna i zaczyna druga, otwiera deda tej 1.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)