Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkie Minusy BBOTA>>>
#1
Elo , raz sobie puszcze bota i wszystko pieknie ladnie lata , a pozniej jak nie zbiera loota , to stoi w miejscu jak ściana [/font]... Oco tu biega ?

PS. Wszystko mam zaznaczone aby zbieral loota , cavebot wlaczony nie rozumiem tego...


Aha i jeszcze mam taki problem znowu bo jak zmieniam w locie aby mi wkladal itemsy do np. green bp to mi nie wklada a jak na pierwsze main bp to wklada.
#2
(06-14-2012, 03:17 PM)Byje Wrote: Elo , juz mnie wnerwia ten bot , raz sobie puszcze bota i wszystko pieknie ladnie lata , a pozniej kurna jak nie zbiera loota to stoi w miejscu jak nic... Oco tu biega ?

PS. Wszystko mam zaznaczone aby zbieral loota , cavebot wlaczony nie rozumiem tego...


Aha i jeszcze mam taki problem znowu bo jak zmieniam w locie aby mi wkladal itemsy do np. green bp to mi nie wklada a jak na pierwsze main bp to wklada OCB??????????/

Najwyrazniej o to, ze jestes dzieckiem i nie potrafisz nawet uzywac najprostszego bota jaki jest dostepny.
#3
Dobry jestes , najlepsze jest to ze wszystko robie poprawnie a i tak bot robi swoje.
#4
(06-14-2012, 05:42 PM)Byje Wrote: Dobry jestes , najlepsze jest to ze wszystko robie poprawnie a i tak bot robi swoje , JE BAARY KOCHAM TO !!!!!!1111

Naprawdę jesteś noobem, nawet nie umiesz skonfigurować bota... ja go używam i nie narzekam. Wystarczyło przeczytać wiki i poradniki. Dla chcącego nic trudnego ale jak ktoś się idiotą urodził to idiotą umrze.
#5
Poradniki czytalem chyba z 2x i znowu czytac nie bede , wszystko umiem obslugiwac tylko ten bbot caly czas sie psuje :|
#6
jasne masz racje nie wiem wgl o co spina ten gość do ciebie jak masz rację ziom , zawiesza sie i zamula . Co tu mowic niedopracowany jest i ogolnie jako bot to słaby ale co za tym idze jest dosyć tani. Czekam teraz az przywroca opcje map click w cavebocie nawet nie wiem czy maja taki zamiar ale jak nie przyworca to naprawde az szkoda bocic tym botem . Na tym map clicku biegał mi dosyć fajnie a teraz po tym nowym udpate naprawde biega jak naćpany nie chce refila robic albo chce za poźno i czesto konczy sie to w świątyni
#7
Wykryłem teraz że bot zamiast piszac normalnie literami on odrazu wyswietla wyraz... I podobno to jest wykrywalne... Nie można jakos tego zmienic by pisal jak normalny gracz?

Aha i znowu mam problem poniewaz bocilem sobie na expo z typkiem majacym bbota i latalismy na tych samych wpt. i jak blokowalismy sobie droge to stalismy tak az ja nie rusze klawiatura :/
#8
(06-18-2012, 01:18 PM)Byje Wrote: Wykryłem teraz że bot zamiast piszac normalnie literami on odrazu wyswietla wyraz... I podobno to jest wykrywalne... Nie można jakos tego zmienic by pisal jak normalny gracz?

Aha i znowu mam problem poniewaz bocilem sobie na expo z typkiem majacym bbota i latalismy na tych samych wpt. i jak blokowalismy sobie droge to stalismy tak az ja nie rusze klawiatura :/



Racja BBot nie wpisuje czaru tak jak neobot czy ibot tylko wyświetla cały wyraz tak jak tibiaauto i elfbot jest to wykrywalne!
#9
(06-20-2012, 08:57 PM)Maxmage Wrote:
(06-18-2012, 01:18 PM)Byje Wrote: Wykryłem teraz że bot zamiast piszac normalnie literami on odrazu wyswietla wyraz... I podobno to jest wykrywalne... Nie można jakos tego zmienic by pisal jak normalny gracz?

Aha i znowu mam problem poniewaz bocilem sobie na expo z typkiem majacym bbota i latalismy na tych samych wpt. i jak blokowalismy sobie droge to stalismy tak az ja nie rusze klawiatura :/



Racja BBot nie wpisuje czaru tak jak neobot czy ibot tylko wyświetla cały wyraz tak jak tibiaauto i elfbot jest to wykrywalne!


Twierdzisz , że nie używasz zatem hotkey ? Tylko wpisujesz np "exura" recznie? Jezeli chodzi o czary nie musi ich wpisywac , to dziala jak hotkey.. To nie jest wykrywalne.. Bo wtedy tak samo za uzywanie hotek leciały by bany.
#10
(06-27-2012, 10:32 AM)kerslak Wrote:
(06-20-2012, 08:57 PM)Maxmage Wrote:
(06-18-2012, 01:18 PM)Byje Wrote: Wykryłem teraz że bot zamiast piszac normalnie literami on odrazu wyswietla wyraz... I podobno to jest wykrywalne... Nie można jakos tego zmienic by pisal jak normalny gracz?

Aha i znowu mam problem poniewaz bocilem sobie na expo z typkiem majacym bbota i latalismy na tych samych wpt. i jak blokowalismy sobie droge to stalismy tak az ja nie rusze klawiatura :/



Racja BBot nie wpisuje czaru tak jak neobot czy ibot tylko wyświetla cały wyraz tak jak tibiaauto i elfbot jest to wykrywalne!


Twierdzisz , że nie używasz zatem hotkey ? Tylko wpisujesz np "exura" recznie? Jezeli chodzi o czary nie musi ich wpisywac , to dziala jak hotkey.. To nie jest wykrywalne.. Bo wtedy tak samo za uzywanie hotek leciały by bany.



Ty jestes szalony zobacz na redbota i ibota jak jest zrobione leczenie i uzywanie czarów, wszystko odbywa sie za pomoca hotkeys wiec to jest w 100% niewykrywalne tutaj jest tak jak w tibiauto
#11
bbot jest 100% wykrywalny,zobaczcie jak pisze do npc,wykrywalny,płatny i chujowy oni to potrafią
^^
#12
kerlsak

czyli powiadasz ze bot ustawia sam na hotkeyu to co ma pisac ?

-----

Ja oczywiście juz nie korzystam z bbota , zauwazcie sami jak bot zbiera loota , zwykle przy zbieraniu pokazuje sie taki nam krzyzyk , i to dziala na red bocie i ibocie , tu oczywiscie nie , poprostu nie dopracowany , osobom zalerzy jedynie na kasie. Pozdrawiam tych co na 200+ lvlach uzywaja bbota. zycze milych delejtow!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)